S bříškem - těhotná a před porodem

Potřebujete si zacvičit, protáhnout, uvolnit, rozhýbat, posílit či zrelaxovat? Nebo jste přišla spíš pro informace k těhotenství a porodu? Hledáte předporodní přípravu, či jiný souvislý kurz pro těhotné? Sháníte pro sebe terapii, nebo poradnu?

Jste tady správně. Dovolte, abychom byli podporujícím průvodcem vaším těhotenstvím.

Vyberte si z nabídky našich komplexních služeb pro ženy v těhotenství a před porodem. Vybírejte buď v menu na řádku pod tímto textem, nebo rolujte po stránce dolů jednotlivými sekcemi.

Cvičení pro těhotné

Navštivte cvičení podle své libosti. Vybírejte z těchto lekcí, které jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečnice: gravidjóga, zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou, pilates, cvičení na míčích pro těhotné. Některé lekce nabízíme také online.

Přednášky a workshopy pro těhotné

Potřebujete se dozvědět víc o kojení, šestinedělí, nošení dětí, očkování, o vašich právech v porodnici atd.? Vyberte si z workshopů a přednášek, které jsme pro vás s láskou a péčí připravili.

Kurzy pro těhotné

Připravte se na porod vašeho miminka v kurzu předporodní přípravy pro páry, nebo jógové přípravy na porod. Nalaďte se v těhotenství na sebe i miminko. Laskavě vás povedou naše porodní asistentky, duly, nebo zkušené lektorky přípravy na porod.

Poradny, terapie a masáže pro těhotné

Potřebujete individuální péči o vaši duši, tělo, těhotenství? Navštivte některou z našich poraden, nebo se stavte na masáž. Potřebujete naopak sdílení stejně naladěných žen? Přijďte do kruhu.