reference

Vaše rodinné centrum pomohlo a pomáhá svými programy jak mému dítěti tak mé ženě. I já jsem byl v Áčku na kurzu přípravy k porodu a cítil jsem se u Vás velmi dobře.
David Koller
Během mého druhého těhotenství jsem na doporučení navštěvovala A centrum. Přes gravidjógu, meditační cvičení a tance, přípravu k porodu a mnoho užitečných informací, jsem se dopracovala k vědomému a přirozenému porodu. K nejkrásnější a nejsilnější chvíli, kdy jsem opravdu věděla, co dělám.
Monika Načeva
Na první lekci jsem šel s jistou nedůvěrou – bál jsem se přílišné „alternativnosti“ – ale brzy jsem se jí zbavil. Bylo to milé, srdečné, neformální a především opravdu užitečné. Byl to předporodní kurz především pro rodičky, nicméně tatínkové byli vítáni.
Michal Viewegh
Kurz mi přijde skvělý a Markétě moc děkuji za vedení a to, že je každá lekce jiná a věnuje se jiným oblastem a střidají se dynamické lekce s více meditačními, a že postupně procházíme celé tělo. Trochu jsem se bála online formátu (technika, naše zlobivé kočky atd.), ale ve výsledku jsem za to vděčná, protože bývám večer opravdu unavená a nemám Karlín blízko, takže je to momentálně z pohodlí domova velká úleva a videa si pak mohu zopakovat další dny.
účastnice online kurzu Jógy pro těhotné s Markétou Abrath
Kamčiny hodiny Pilates pro mě znamenaly odpočinek a soustředění se na změny, které se v těle s postupujícím těhotenstvím dějou. Hlavně když jsem čekala druhé miminko, jsem moc ocenila, že Kamča nás jako nastávající maminky považuje za někoho, koho je třeba hýčkat a dopřát mu veškeré pohodlí. Pilates pro mě představovalo jeden z mála okamžiků, kdy jsem mohla být plně s miminkem a soustředit se sama na sebe a na něj. Důležitý pro mě byl i pocit, že dělám všechno pro to, aby porod probíhal hladce, v klidu.
Štěpánka, Pilates pro těhotné
Díky pravidelnému cvičení pilates jsem se cítila výborně a mohla jsem tedy pracovat, co to šlo. Cvičení mi pomáhalo hlavně s bolestí zad a celkovým uvolněním namáhaných části těla. Po každé hodině jsem odcházela plna energie a s absencí jakékoliv bolesti. Můj porod proběhl rychle a bez komplikací a myslím, že pravidelné cvičení bylo jedním z důvodů.
Karolína, Pilates pro těhotné
Lekce Zvonečku s Marií Lenkou jsou krásné a rozmanité. Jsem člověk, pro kterého je důležitá jednak osobnost lektora, ale také kvalita po muzikantské stránce, jelikož jsem také aktivní muzikant. Lenka je zosobněním všeho, co takový lektor a kvalitní hudební vedení vyžaduje. Úžasně pracuje s neotřelými nástroji a dokáže se vždy vcítit do atmosféry každé hodiny. Vždy si já i moje holčička odnášíme nové zážitky a těšíme se, co pro nás Lenka nachystá příště.
Katka Kvintusová + dcera Sára *2014
Káťa nám byla velkou oporou. Svoje poslání duly dělá pečlivě a srdcem. Její rady nám vždy pomohly a hlavně, nás vždy dokázala uklidnit nebo dobře nasměrovat, jak dál. Na porod vzpomínám jako na krásný a obohacující zážitek. Velice si vážíme její pomoci a rádi ji doporučujeme všem ženám.
Stáňa, reference na dulu a lektorku Kateřinu Černou
Katka byla nejlepší investicí mé přípravy na druhý porod. Díky ní se mi povedl VBAC. Rodili jsme doma a až na finále jeli do nemocnice. Záměrně píšu v plurálu - porod byl kolektivní dílem mě, manžela a Katky. Děkuji! Bez jejich pomoci by to byl asi “zase” císařský řez a nepostupující porod.
Vendula, reference na dulu Kateřinu Černou
Katka má kouzlo. Působila na mě uklidňujícím dojmem, když jsem v sobě řešila zamotané myšlenky a pomohla mi je rozmotat. Když jsem byla nešťastná, rozzářila mě. Když jsem nevěděla, našla cestu k odpovědi. Je kamarádkou i dulou. Je perfektní.
Barča, reference na dulu Kateřinu Černou
Nejlepší, co můžete udělat je připravit se na porod na dobrém předporodním kurzu. A to s Katkou Černou, která je zkušená žena s nadhledem, profesionálka na svém místě a napojí se na Vás srdcem. Byla jsem velmi spokojená.
Žaneta, reference na dulu Kateřinu Černou
Jednoduše, připravíš vlnu a Kačka ji sjede s tebou, drží prkno a dělá všechno pro to, aby ses při jízdě cítila bezvadně. A že jsme jí těch vln přichystali!!! Za mě je BOŽÍ.
Gita, reference na dulu Kateřinu Černou
Zpočátku jsem měla pochybnosti, zda mám kurz v online podobě absolvovat. Nakonec jsem ráda, že jsem se pro tento kurz rozhodla - Markéta vede lekce způsobem, který mi vyhovuje a daří se jí vytvořit komorní a intimní atmosféru i v tomto anonymním on-line prostoru. Děkuji a kurz vřele doporučuji.
účastnice online kurzu Cyklus jógy pro těhotné
Byl to pro nás strávený čas, kdy jsme si zase byli o něco blíž, víc se na sebe naladili. Kurz "Masáže dětí a kojenců" jsme si s 4měsíčním synem Felixem moc užili. Tím, že kurz byl rozdělen na více sezení, byla možnost naučené praktiky trénovat doma a zažít si je, jak po té “technické” stránce pro mě, tak syn si každou další masáž užíval víc a víc. Masáž bříška pak měla vliv na rozpohybování střev a díky tomu došlo i k výraznému zlepšení “prdíků”. Po skončení kurzu se alespoň chvilková masáž stala denní rutinou a večerním uspávacím rituálem.
Martina a Felix, 4 dílný kurz masáží
Děkujeme Vám za slova podpory a pochopení, která jste pro nás měla na vašem kurzu Partnerského předporodního ladění. Děláte úžasnou práci! Přála bych všem ženám, aby našly někoho jako vy, kdo jim otevře oči a sdělí jim jednoduchou pravdu "ty můžeš porodit své dítě." My už to víme, my už jsme to dokázali - já, můj muž a naše dokonalá dcera… Děkujeme.
Lucie a Ondřej, Partnerské a těhotenské předporodní setkání
Katarína je skvělá, energická žena, která vás dokáže podpořit a informovat o všech třech nejdůležitějších fázích zrodu nové bytosti. Na jejím Těhotenském ladění jsem se dozvěděla spoustu užitečného nejen o těhotenství, ale i praktická doporučení k porodu a šestinedělí. Dokonce i moje maminka měla možnost zúčastnit se taky. Tento kurz vřele doporučuju.
Zkušenost z kurzu Těhotenské ladění s miminkem
Vzpomínám na místo, kde jsem se poprvé dostala k naprosto fascinujícím informacím. Je to místo, kde dostanete podporu se vším všudy. A centrum: první rodinné centrum v Čechách je naprosto vřelé, rodinné prostředí. Katarína, zakladatelka, je důkazem toho, že možné je všechno. V lidskosti, respektu a lásce. Až s ní jsem pochopila, jak moc důležitá je příprava na porod a role duly nejen v těhotenství a při porodu, ale i po něm. V době, kdy měla moje dcera pár týdnů, tak Katarína neváhala a navštívila mě v Plzni. Vzala Arianku do náruče. Nechala mě vybrečet, postěžovat si, nadechnout se... namasírovala Arianku, mě obejmula, ukázala mi pár triků, jak šátkovat, jak si ulevit, jak to či ono.
Pavla Skálová, reference na Katarínu Zatovičovou
Len velmi málo mamičiek si uvedomuje aká dokáže byť masáž v tehotenstve prospešná, nie len pre telo ale aj pre dušu a naše, dost často vysilujúce, hormony :). A vždy, keď som od vás odchádzala, tak som mala pocit, že mám telo i dušu v úplnej harmónii, prestalo napatie a všetko bolo zas fajn. Ste prostě úžasná, keby som to mala popísať v skratke a každá vaša masáž mi pomáhala k pohodke, ktorá je v tehotenstve tak doležitá :)!
Martina Pacaiová, masáže Petry Kobrlové
Byla jsem mile překvapená klidným prostředím a příjemnou atmosférou. Při masáži jsem se báječně uvolnila a odreagovala, což mi po náročném dni udělalo moc dobře. Použití vonných olejů a relaxační hudby bylo přesně to, co jsem od masáže očekávala. Těším se na další návštěvu!
Veronika Černá, masáž Petry Kobrlové
Petro, já jsem s Vámi spokojená v rámci služeb, co poskytujete. Jste milá, vstřícná a umíte na člověka správně sáhnout.
Dana Beranová, o masáži Petry Kobrlové
Poporodní setkávání pro mě je obrovským přínosem. Kristina empaticky, velmi profesionálně vede toto setkání a vytváří velmi respektující, příjemné a podporující prostředí. Její neskutečné znalosti ze všech sfér vč. porodnictví, mateřství, rodičovství, zdraví, mezilidských vztahů jsou snad bezbřehé. Setkání žen tak nabízí sdílení, soucit, empatii i podporu.
Zdeňka, Poporodní setkávání
Dobrý den Markéto, konečně jsem se k tomu dostala, abych Vám mohla vyjádřit velké poděkování za přípravu na porod na kurzu v A centru, který jste vedla. Účastnila jsem se běhu, který byl nějak od ledna/února tuším, začaly jsme online a pak se setkávaly v Áčku. Napíšu Vám upřímně, jak jsem to měla…. Popravdě jsem čekala od kurzu více „živějšího“ cvičení než „jen dýchání“, tak v tomto směru to úplně neplnilo mé očekávání. Co bylo ale super, tak bylo ladění na miminko, protože jsem s tím jako prvorodička potřeba pomoci a to opravdu fungovalo 🙂 no, pak kurz skončil.. já v červenci porodila holčičku. A teď přijde to, proč Vám to celé píšu... Markéto, až u porodu jsem pochopila, proč byl obsah kurzu takový, jaký byl. Díky Vašim radám a dechovým technikám a prostě všemu, co tam bylo řečeno, jsem porodila bez jakýchkoliv medikací a můžu říct, že hladce 🙂 Při porodu mi vše z kurzu naskočilo .. dech, polohy. I když mi ráno nastoupily kontrakce, doma jsem to zvládala zpracovat. Byla jsem personálem dokonce pochválena, že mi nemusí radit. U porodu mě doprovodila ještě dula, což byla třešinka na dortu v kombinaci s Vaší přípravou. Mnohokrát děkuji a budu ráda, pokud Vás moje zpětná vazba potěší. Opatrujte se a třeba se zase někdy. S pozdravem Lucie
Lucie, reference na Cyklus jógy pro těhotné
Abych své těhotenství prožívala v harmonii, potřebovala jsem pochopit, co se to se mnou vlastně děje. Díky Partnerskému předporodnímu setkání jsem porozuměla, jak se moje tělo a mysl na porod připravovaly už dávno a nabrala jsem sebedůvěru sama v sobě, že porod zvládnu a že si můžu jako žena důvěřovat. Díky paní Kataríně, která nám dala, nejen praktické rady ohledně porodu a šestinedělí, ale také, porozumění a důvěru, jsem přestala mít strach. Vím, že porod zvládnu. Děkuji atmosféře A centra i paní Kataríně, že své těhotenství prožívám v klidu a plnými doušky tak, jak jsem si přála. Těšíme se na porod.
Lenka a Honza, Partnerské předporodní setkání
Díky lekcím pilates jsem si těhotenství užívala, a proto kurz velmi doporučuji, určitě to stojí za to, nejlepší investice je do zdravého těla :)
Lucia Morická, Pilates pro těhotné
Navštěvuji již několik let mateřství. Aktuálně poporodní cvičení po porodu a již několik let i nyní vnímám paní Dianu jako úžasnou lektorku s ochotou vždy poradit s citem a zároveň si cením její odborné rady a celé cvičen
účastnice kurzu, Poporodní cvičení s fyzioterapeutkou
Po cvičení se ve svém těle cítím mnohem lépe a odnáším si tipy na cvičení doma. Je také fajn, že je Diana fyzioterapeutka, takže dbá na správné a nezávadné provádění cviků. Většinou si chodím zacvičit i se svým (dnes už) čtrnáctiměsíčním synem.
maminka, Poporodní cvičení s fyzioterapeutkou
Mám moc ráda hudbu a syn na ni taky velmi dobře reaguje, líbil se mi i Mariin dramatický projev a další aktivity, které lekce obsahovala. A z léčivých hudebních nástrojů jsem byla naprosto nadšená!
maminka, Zvoneček
Chodíme na lekce pro nejmenší s Arnoštkou už od 6. týdne a já i malej se vždycky moc těšíme. Lekce jsou vedeny s citem a porozumněním. Tančí se, zpívá a procvičuje rytmika, říkankuje a blbne. Jsme na zemi i v pohybu, proto mě to tak baví. Prostor je i pro maminky, pro vzájemné sdílení a cvičení pánevního dna. V neposlední řadě odcházíme obohaceni o aktivity, které můžeme dělat i doma. Vřele doporučuji! ❤️ Lenka
Lenka, Andělíčci
Setkání mají vždy velmi autentický průběh, jsou hravá a pro děti zábavná a rozvíjející. Vše provází krásné lidové písničky, lidová slovesnost a přijemná atmosféra.
Jana Havigerová, Andělíčci
Jsem velmi ráda, že sem můžeme chodit na cvičení s batolaty. Lektorka Milena je úžasná žena, lektorka, rádkyně a podporovatelka.
Dana, Cvičení s batolaty
Do Ačka jsem chodila už v těhotenství a pokračuji se synem po porodu. Je to skvělé bezpečné místo, oba se tam cítíme přijatí. Lektorky i recepční jsou vždy vstřícné a profesionální. Získávám inspiraci na aktivity s miminkem a uklidnění a společnost pro sebe. Díky za to co děláte!
Sára
Odcházím vždy inspirovaná, co dělat a jak si užívat mateřství. Také mě velmi baví písně Léčivky.
Markéta, lekce s Arnoštkou
Ráda bych Vám poděkovala za všechny lekce cvičení a věřím, že i díky nim jsem měla naprosto bezproblémový rychlý porod. Spoustu cviku využívám i nyní, ale zatím je stále těžké najít si na všechno čas. Pevně doufám že se v Áčku ještě někdy potkáme a Vaše lekce budu všem kolem doporučovat. Díky cvičení jsem našla i dvě nové kamarádky. Ještě jednou mockrát děkuji a přeji Vám mnoho energie pro vedení lekcí. Rozhodně to má smysl! :-)