Podpořte nás

Jsme obecně prospěšná společnost, naším posláním je zlepšovat podmínky ve společnosti. Za 25 let naší činnosti jsme pomohli deseti tisícům žen porodit s respektem a úctou. Každoročně pomáháme nové generaci se v úctě a respektu od počátku vyvíjet ve stovkách rodin, které jsou našimi klienty.

Přidejte se k nám. Podpořte nás a naši činnost finančně nebo i jinak a staňte se tak součástí tohoto ozdravného proudu změny. Vážíme si energie, kterou nám věnujete.

 

Jak nás podpořit

Na šíření této vize do světa a především reálný provoz nestačí vstupné z našich programů a dotace. Potřebujeme, uvítáme a oceníme podporu vás i vaší širší rodiny, komunity, firmy.

Pomůže nám jakákoliv podpora, která vám bude připadat nejvhodnější. Vyberte si jednu nebo více forem podpory, která vás bude těšit:

Finanční dar přes portál Darujme

Platbu lze provést platební kartou i bankovním převodem. Na začátku dalšího roku Vám vystavíme potvrzení o daru, abyste jej mohli uplatnit jako odčitatelnou položku a ušetřit tak na daních.

Pravidelné dary na sbírkový účet

Pravidelné dary nám přináší více jistoty. Zadejte si trvalý příkaz na náš transparentní sbírkový účet u Fio banky 2600088789/2010.

Stav příspěvků si můžete kdykoli prohlédnout zde.

Pro vystavení potvrzení o daru nám prosím napište Vaše údaje na info@acentrum.eu.

Dárkový poukaz na naše služby i zboží

Obdarujte někoho, na kom Vám záleží. Dárkový poukaz u nás můžete uplatnit na cokoliv. Částku můžetete vybrat z přednastavených, nebo napsat do poznámky Vaše přání a my Vám objednávku upravíme.

Zapojte se do akce Přiveď kamarádku

Alespoň jedna z dvojice musí být nově registrovaný v našem rezervačním systému. Přivítáme vás obě slevou 10 % na permanentku nebo 50 % na jednorázový vstup – vybrat si můžete i po lekci.

Kupte si permanentku

Využijte skvělých slev a choďte k nám, to nám dělá velkou radost, a věříme, že hlavně Vám. Vybírejte a objednávejte zde.

Spolupráce s firmou

Máte firmu nebo pracujete ve firmě, která pečuje o své zaměstnance a uvítala by smysluplné benefity pro své zaměstnance? Rádi vám připravíme nabídku služeb pro těhotné ženy a ženy s dětmi ve vaší firmě, ozvěte se nám na info@acentrum.eu.

Pronajměte si naše prostory

na dětskou oslavu, tvořivé setkání, komunitní oslavu třeba masopustu, a/nebo o nich řekněte lidem, kteří pořádají akce v Praze. Podrobné informace najdete zde na webu.

Máte další nápad?

Tip na větší a krásné prostory v Praze? Ozvěte se nám, prosím.

Doporučte

nám obchodníka/fun­draisera, který by uměl nabídnout naše služby mj. do firem.

Dobrovolnictví

Uvítáme Váš darovaný čas a energii věnovanou podpoře našich aktivit – např. v marketingu, fundraisingu, mentoringu apod.

Nabídka účasti

na akcích, kde můžeme A centrum představit. Nabídka reklamní a mediální podpory aj.

Givt.cz

Jsme organizací začleněnou do projektu givt.cz, kde můžete nakupovat ve svém oblíbeném e-shopu a při objednávce zadat A centrum a nám půjde část z nákupu. Více na www.givt.cz.

Děkujeme, že nás v tom nenecháte samotné a spolu s námi přispějete ke zdravé změně v naší společnosti.

Vážíme si energie, kterou nám věnujete.

Kdo nás podporuje

Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli podpořit A centrum, a tím nám i sobě pomáháte plnit a dále rozvíjet naše cíle.

Kontakt:
Pavla Kohoutová, ředitelka
tel.: +420 608 988 845
e-mail: pavla.kohoutova@acentrum.eu

Partneři

Děkujeme těmto organizacím, které nás podpořily a většina podporuje kontinuálně – jak uvádíme v sekci projekty.

Mediální partneři

Spřízněné organizace

individuální dárci

K dnešnímu dni je to 81 hrdinů všedních dnů, kteří nám za poslední léta přispěli svou energií. Děkujeme za vás.