Podpořte nás

Jsme obecně prospěšná společnost, naším posláním je zlepšovat podmínky ve společnosti. Za 25 let naší činnosti jsme pomohli deseti tisícům žen porodit s respektem a úctou. Každoročně pomáháme nové generaci se v úctě a respektu od počátku vyvíjet ve stovkách rodin, které jsou našimi klienty.

Přidejte se k nám. Podpořte nás a naši činnost finančně nebo i jinak a staňte se tak součástí tohoto ozdravného proudu změny. Vážíme si energie, kterou nám věnujete.

 

Jak nás podpořit

Na šíření této vize do světa a především reálný provoz nestačí vstupné z našich programů a dotace. Potřebujeme, uvítáme a oceníme podporu vás i vaší širší rodiny, komunity, firmy.

Pomůže nám jakákoliv podpora, která vám bude připadat nejvhodnější. Vyberte si jednu nebo více forem podpory, která vás bude těšit:

Finanční dar přes portál Darujme

Platbu lze provést platební kartou i bankovním převodem. Na začátku dalšího roku Vám vystavíme potvrzení o daru, abyste jej mohli uplatnit jako odčitatelnou položku a ušetřit tak na daních.

Pravidelné dary na sbírkový účet

Pravidelné dary nám přináší více jistoty. Naše fixní náklady jsou kolem 100 tis. měsíčně, jen nájem je 35 tisíc. Váš pravidelný dar na náš transparentní sbírkový účet u Fio banky 2600088789/2010 nám přinese mnoho podpory.

Stav příspěvků si můžete kdykoli prohlédnout zde.

Pro vystavení potvrzení o daru nám prosím napište Vaše údaje na info@acentrum.eu.

Dárkový poukaz na naše služby i zboží

Obdarujte někoho, na kom Vám záleží. Dárkový poukaz u nás můžete uplatnit na cokoliv. Částku můžetete vybrat z přednastavených, nebo napsat do poznámky Vaše přání a my Vám objednávku upravíme.

Zapojte se do akce Přiveď kamarádku

Alespoň jedna/jeden z dvojice musí být nově registrovaný/á v našem rezervačním systému. Přivítáme vás obě slevou 10 % na permanentku nebo 50 % na jednorázový vstup – vybrat si můžete i po lekci.

Kupte si permanentku nebo kurz

Využijte skvělých slev a choďte k nám, to nám dělá velkou radost, a věříme, že hlavně Vám. Vybírejte a objednávejte zde.

Spolupráce s firmou

Máte firmu nebo pracujete ve firmě, která pečuje o své zaměstnance a uvítala by smysluplné benefity pro své zaměstnance? Rádi vám připravíme nabídku služeb pro těhotné ženy a ženy s dětmi ve vaší firmě, ozvěte se nám na info@acentrum.eu.

Pronajměte si naše prostory

na dětskou oslavu, tvořivé setkání, komunitní oslavu třeba masopustu, a/nebo o nich řekněte lidem, kteří pořádají akce v Praze. Podrobné informace najdete zde na webu.

Máte další nápad?

Tip na větší a krásné prostory v Praze? Ozvěte se nám, prosím.

Doporučte

nám obchodníka/fun­draisera, který by uměl nabídnout naše služby mj. do firem.

Dobrovolnictví

Uvítáme Váš darovaný čas a energii věnovanou podpoře našich aktivit – např. v marketingu, fundraisingu, mentoringu apod.

Nabídka účasti

na akcích, kde můžeme A centrum představit. Nabídka reklamní a mediální podpory aj.

Givt.cz

Jsme organizací začleněnou do projektu givt.cz, kde můžete nakupovat ve svém oblíbeném e-shopu a při objednávce zadat A centrum a nám půjde část z nákupu. Více na www.givt.cz.

Děkujeme, že nás v tom nenecháte samotné a spolu s námi přispějete ke zdravé změně v naší společnosti.

Vážíme si energie, kterou nám věnujete.

Kdo nás podporuje

Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli podpořit A centrum, a tím nám i sobě pomáháte plnit a dále rozvíjet naše cíle.

Kontakt:
Pavla Kohoutová, ředitelka
tel.: +420 608 988 845
e-mail: pavla.kohoutova@acentrum.eu

Partneři

Děkujeme těmto organizacím, které nás podpořily a většina podporuje kontinuálně – jak uvádíme v sekci projekty.

Mediální partneři

Spřízněné organizace

Podporují nás

individuální dárci

K dnešnímu dni je to 83 hrdinů všedních dnů, kteří nám za poslední léta přispěli svou energií. Děkujeme za vás.