Ceník

Permanentky

Univerzální permanentka platí na otevřené lekce pravidelného programu a zakládá nárok na slevu na přednášky a záznamy. Neplatí na kurzy, pouze na otevřené lekce kurzů mezi jednotlivými běhy. Neplatí na programy, na které se přihlašuje u lektora. Pro úhradu přednášky nebo záznamu přímo z permanentky kontaktujte recepci. Permanentka na lekce pro děti má stejná pravidla, ale platí pouze pro tyto lekce podpořené z dotace MHMP – tedy Mateřské setkávání a otevřené lekce dětských kurzů mezi jednotlivými běhy. Permanentku lze koupitrezervačním systému nebo na recepci A centra.

na 8 hodin programu – ušetříte za 2 lekce, platnost 4 měsíce*

  • univerzální permanentka – 2 080 Kč
  • permanentka na lekce pro děti – 1 760 Kč

*) Porodíte-li v době platnosti permanentky, její platnost se prodlužuje do půl roku po porodu. Platnost permanentky lze prodloužit i v jiných vyjímečných případech (např. dlouhodobější onemocnění, po předložení lékařského potvrzení, potvrzení od homeopata atd.).

Kurzy

Kurzy jsou 10dílné, lze se přidat i v průběhu kurzu za cenu zbývajících lekcí. Mezi desetidílnými běhy jsou zhruba dva týdny otevřených lekcí.
Možný je také jednorázový vstup za plnou cenu – pozor, narozdíl od otevřených lekcí je zde penalizace 100% (6 hodin před začátkem).
Náhrady: 10 – 8 lekcí 2 náhrady, 7 – 4 lekcí 1 náhrada, 3 – 2 lekce bez náhrady. Od ledna nově 10 – 7 lekcí 2 náhrady, 6 – 4 lekce 1 náhrada, 3 – 2 lekce bez náhrady. Nahradit lze lekci včas omluvenou (nejpozději 6 hodin před začátkem lekce) do tří měsíců od skončení kurzu, na jakémkoliv kurzu (včetně otevřených lekcí mezi jednotlivými běhy).
Pro účastníky kurzů platí po dobu trvání kurzu a v pauze před a po něm permanentková/kur­zová cena na lekce pravidelného programu (otevřené lekce, jiné kurzy). Platí také sleva na přednášky a záznamy (zobrazuje se automaticky).
Účastnice kurzů pro těhotné mají možnost (vzhledem k termínu porodu) u následujícího kurzu rezervovat pouze část kurzu nebo navštěvovat jednotlivé lekce za kurzovou cenu.
Vstup na kartu Multisport je možný i na kurzy, doporučený doplatek se platí celý předem.

Dárkový poukaz na naše služby i zboží

Nechte výběr na obdarovaném! Dárkový poukaz u nás může uplatnit na cokoliv. Částku můžete vybrat z přednastavených, nebo napsat do poznámky Vaše přání a my Vám objednávku upravíme.

Možnosti platby

  • v hotovosti
  • platební kartou (fyzicky i online)
  • permanentkou
  • kreditem*
  • převodem (i přes platební bránu)
  • zaměstnanecké benefity: Benefit Plus, Edenred včetně Benefits Card, MultiSport (podrobnosti níže), Sodexo včetně Flexi Pass Card, jiné (na požádání vystavíme fakturu Vašemu zaměstnavateli)
  • dárkovým poukazem, slevovým poukazem

(podrobnější informace jsou v našich obchodních podmínkách, nebo kontaktujte recepci)
*platnost kreditu: do 1.000 Kč 2 roky, do 5.000 Kč 3 roky, do 10.000 Kč 5 let

Akceptujeme

MultiSport Benefit: Platí na lekce cvičení na které se rezervuje přes rezervační systém, neplatí na on-line. Bližší informace viz. ceník, pro více informací kontaktujte prosím recepci.

Sodexo: Flexi Pass, Flexi Pass Card, Smart Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Multi Pass Card

Edenred: Ticket Benefits: Multi, Sport&Kultura, Academia; Ticket Compliments: Dárkový; Benefits Card