Příprava na VBAC (vaginální porod po císařském řezu)

ZÁZNAM KE KOUPI

Jste po císařském řezu a ráda byste další porod prožila jinak? Přemýšlíte na co všechno se připravit, co bude jiné v dalším těho­tenství? Přemýšlíte nad tím, jak se připravit?

O čem si budeme povídat:

  • výběr porodnice
  • vliv psychiky na VBAC
  • co bude jiné v dalším těhotenství a na co se připravit
  • letmý pohled na jizvu
  • co pomůže psychice při přípravě na VBAC
  • na co se připravit u porodu
  • šířka jizvy a ruptura dělohy
  • příprava na další císařský řez

Přednáška je součástí volného cyklu přednášek o císařském řezu:

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k hlídání termínu pro kurz. Dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.

Příprava na VBAC (vaginální porod po císařském řezu)

provází

Kateřina Černá

dula se specializací na ženy po císařském řezu

reference

Káťa nám byla velkou oporou. Svoje poslání duly dělá pečlivě a srdcem. Její rady nám vždy pomohly a hlavně, nás vždy dokázala uklidnit nebo dobře nasměrovat, jak dál. Na porod vzpomínám jako na krásný a obohacující zážitek. Velice si vážíme její pomoci a rádi ji doporučujeme všem ženám.
Stáňa, reference na dulu a lektorku Kateřinu Černou
Katka byla nejlepší investicí mé přípravy na druhý porod. Díky ní se mi povedl VBAC. Rodili jsme doma a až na finále jeli do nemocnice. Záměrně píšu v plurálu - porod byl kolektivní dílem mě, manžela a Katky. Děkuji! Bez jejich pomoci by to byl asi “zase” císařský řez a nepostupující porod.
Vendula, reference na dulu Kateřinu Černou
Katka má kouzlo. Působila na mě uklidňujícím dojmem, když jsem v sobě řešila zamotané myšlenky a pomohla mi je rozmotat. Když jsem byla nešťastná, rozzářila mě. Když jsem nevěděla, našla cestu k odpovědi. Je kamarádkou i dulou. Je perfektní.
Barča, reference na dulu Kateřinu Černou
Nejlepší, co můžete udělat je připravit se na porod na dobrém předporodním kurzu. A to s Katkou Černou, která je zkušená žena s nadhledem, profesionálka na svém místě a napojí se na Vás srdcem. Byla jsem velmi spokojená.
Žaneta, reference na dulu Kateřinu Černou
Jednoduše, připravíš vlnu a Kačka ji sjede s tebou, drží prkno a dělá všechno pro to, aby ses při jízdě cítila bezvadně. A že jsme jí těch vln přichystali!!! Za mě je BOŽÍ.