Metamorfika, Sluníčkové léčení

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt: mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu tel: 734583491

METAMORFIKA

Jemná a příjemná reflexní technika, pracující s nejhlubšími a nejstaršími zraněními naší psychiky.

Metamorfní ošetření je vhodné pro oslabená miminka a těhotné ženy (viz Sluníčkové léčení s Reiki masážemi a Metamorfikou), nejisté maminky, upracované tatínky i smutné babičky, zmenšuje projevy autismu i poruch učení a koncentrace… vhodná také po císařském řezu či náročném těhotenství.

„Jako se housenka změní v motýla, tak se v člověku mohou plně rozvinout dosud skryté schopnosti. Proto je motýl symbolem metamorfiky.“

Metamorfní technika – prenatální masáž vychází ze zkušeností reflexologa Roberta St. Johna (nar. 1914), který měl skvělé výsledky i u autistických dětí. Navazující naturopat Gastona San-Pierre (nar. r. 1940) rozvinul prenatální masáž vesmírnými principy, které jsou s podstatou Metamorfiky nerozdělitelně propojeny.

Pro hluboký účinek je vhodné metamorfní ošetření poskytovat opakovaně, aby mohlo dojít k plnému rozvinutí křídel a barev Duše, pošramocených a zakalených na citlivém počátku své Cesty životem :-)

Protože je většina z nás zraněna z období porodu, kdy jsme byli odneseni od matky, je vhodná téměř pro každého z nás. Uvolňuje napětí a dodává sebejistotu. Léčí vztahy s okolím a k sobě, pozoruhodnáje jako párová terapie, výborná jako doplněk rodinné terapii…

Seminář Metamorfní techniky pro nejhlubší zranění jsem absolvovala u Jitky Třešňákové z asociace Inspirála v roce 2010. Metamorfiku používám kromě soukromých sezení také v Léčivých kruzích pro maminky s dětmi po náročném porodu a těhotenství a v nově otevřených cyklech Motýlího léčení.

Cena: 2000 Kč/90min., 7500 Kč/5× komplexní ošetření Možnost sociální a množstevní slevy.

SLUNÍČKOVÉ LÉČENÍ

Reiki masáže s Metamorfikou pro oslabená miminka, těhotné ženy a neklidné děti. Pro oslabené děti, ať už po porodu, nebo v rekonvalescenci, při psychické zátěži či z jiného důvodu.

REI-KI je japonský název pro vesmírnou, životadárnou energii (bezpodmínečnou lásku). Životodárná vesmírná energie Reiki ovlivňuje člověka na všech úrovních – fyzické, psychické, emocionální a duševní. Je základní stavebním kamenem vesmíru.

Rei-ki léčení je alternativní metoda, vycházející ze starobylých východních filozofií a léčitelských systémů. V roce 1922 byla zformulována japonským budhistickým mnichem Mikao Usuim… Reiki předpokládá existenci vitální energie Ki v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí. Ošetřovat Reiki může člověk, který prošel zasvěcením (= iniciací) svého energetického systému (aura, čakry, meridiány) k přijímání a dalšímu předávání duchovní energie z universálního Zdroje. Rei-ki zasvěcení posílí energetickou vibraci aury, energetických center (čaker) a vede k ochraně a zvětšení objemu energie daného studenta Reiki. Průchod energií je zesilován další praxí…

Reiki zasvěcení (německým Mistrem Jurgenem Klaubertemr. 1995) spolu s dlouholetou praxí kontaktní práce s dětmi, babyjógy, Metamorfní techniky a masáží svých 4 dětí v rámci domácího léčení mně dovedlo k záměru nabídnout tuto službu rodinám. Tato kombinace udržuje mne i moje děti v dlouhodobém zdraví.

První sezení je min. hodinové a obsahuje obeznámení, protažení, Reiki masáž a ošetření Metamorfikou (ta je popsaná v úvodu). Po domluvě je možné ošetřit i maminku nebo sourozence.

Cena: 500 Kč/30min. dítě, 1000kč/hod. maminka Možnost sociální a množstevní slevy.

Metamorfika, Sluníčkové léčení

provází

Mgr. Arnoštka Berousková

lektorka dětských lekcí, psychoterapeutka

reference