Cvičení

Pilates pro těhotné

Cvičení pro těhotné Praha

Hodina cvičení Pilates pro těhotné probíhá jako skupinové cvičení s přihlédnutím k individuálním potřebám žen a jejich aktuálnímu stavu. Vhodné od 13. tt.

Cvičení Pilates se jako lektorka věnuji od roku 2012. V průběhu této doby se postupně přizpůsobilo požadavkům budoucích maminek a tak se modifikovalo zejména na zdravotní cvičení obohacené o prvky jogy, chi-toningu a dynamického standing Pilates. Základní prvky Pilates metody však zůstávají, a to především průpravné a funkční cviky zaměřené na posílení a stabilizaci trupu jako středu těla, což má velký vliv na postupné odstranění veškerých dysbalancí a bolestí.

Jako lektorka Školy pánevního dna Renaty Sahani zapojuji do svého cvičení i aktivaci a relaxaci svalů pánevního dna tak, jak je to v daném trimestru vhodné.

Během svého cvičení kladu důraz na kvalitu, přirozenost a na vnitřní vnímání svého těla. Cvičení Pilates umožňuje nastávajícím maminkám naučit se naslouchat svému tělu a poznávat jeho možnosti. Ženám se věnuji od období 13. týdne těhotenství. Důležité je, aby se vždy cítila dobře, pak může přijít i několik dnů před předpokládaným termínem porodu.

Nejbližší akce

Pilates pro těhotné

provází

Mgr. Kamila Veselá Eliášová

lektorka pilates pro těhotné a po porodu