Masáž těhotných žen, Relaxační masáž s vonnými oleji, Indická masáž hlavy

„Zanechte všední starosti za dveřmi a nechte se hýčkat teplými, voňavými doteky při masážích, které si sami vyberete.“

K masážím používám nahřátý 100% bio kokosový olej lisovaný zastudena nebo kvalitní rostlinné oleje lisované zastudena (mandlový nebo směs mandlového, meruňkového, bio-sezam, makadamie, bio-slunečnice), které mohu obohatit 100% přírodními esenciálními éterickými oleji podle přání klienta. Rozsah a délka masáže jsou na domluvě.

Masáž těhotných žen:

Masáž těhotných je úžasnou technikou pro nastávající maminky, jak se nechat opečovat, jak zklidnit myšlenky, uvolnit se.

Při těhotenství se mění těžiště, dochází k zatěžování pohybového aparátu a těhotné ženy často trpí bolestmi zad, šíje, nohou. Vyberete si jeden z masážních olejů namíchaných speciálně pro těhotné, který vám bude vonět. Po masáži celého těla se budete cítit příjemně uvolněná a v pohodě.

Masírovaná žena leží na boku podložená polštáři, masíruje se od nohou, přes záda, šíji a ruce až po hlavu.

Cena: 1290 Kč za 60 minut (záda + šíje + ruce + nohy + hlava)

Relaxační aroma masáž celého těla nebo vybraných partií:

Masáž uvolní a prohřeje namáhané svaly. Příjemná tichá hudba spolu s pomalými masážními hmaty navodí pocit relaxace a pohody.

Vyberete si kvalitní masážní oleje, jež vám budou vonět a které budou vaši pokožku zároveň pěstit. Masáží se stimuluje krevní a lymfatický oběh, zrychluje se metabolismus, škodlivé látky se vyplavují a tělo se regeneruje.

Cena:

1290 kč za 60 minut (záda + šíje + ruce),
1790 kč za 90 minut (celé tělo)

Indická masáž hlavy:

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění.

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.

Před masáží hlavy se provede uvolnění ramen, šíje, paží a krku. Indická masáž hlavy se dělá v sedě, klient je při ní oblečen. Při této masáži se nepoužívá olej.

Účinky masáže:

  • zklidňující, relaxační
  • odstraňuje migrény
  • odstraňuje stres, nespavost, únavu
  • odstraňuje hukot v uších
  • podporuje růst vlasů
  • zvyšuje koncentraci

Cena: 950 Kč za 45 minut (šíje + ruce + hlava + obličej)

Masáž těhotných žen, Relaxační masáž s vonnými oleji, Indická masáž hlavy

provází

reference