Kurzy

Průvodcování na cestě k porodu

Příprava k porodu živě v Praze

Předporodní příprava pro těhotné ženy.

Workshop je koncipován jako 3-dílné navazující setkávání, které vás komplexním a holistickým přístupem provede na cestě těhotenstvím k lepší připravenosti a k následování porodního procesu.

Témata setkání:

  • 1. setkání: Síla porodu, bytí v kontaktu, porodní proces, porodní vlny a moudrost
  • 2. setkání: Vnit­řní vizualizace, příprava, práce s tématy
  • 3. setkání: Práce s očekáváními, porod jako proces transformace

Budeme hovořit o tom, jak ve skutečnosti vypadá porod, následujeme-li jeho přirozený proces a fyziologii. Podíváme se, co každá z nás může udělat pro to, aby proběhl co nejlépe; jak se připravit a co je možné udělat v rámci naší vnitřní zodpovědnosti již dnes.

Dle témat, se kterými budete přicházet, se podíváme i na to, jak je možné s nimi dále pracovat (např. s vnitřními strachy, emocemi, očekáváními; mohou se objevovat různá témata a dle individuálních potřeb se podíváme na to, jak s nimi naložit a zaměříme se na naplňování našim vnitřních potřeb).

Worskhop je koncipovaný jako prostor pro těhotné ženy pro naladění, uvolnění, přiblížení se pochopení porodního procesu, prostor pro přijití do kontaktu se sebou i děťátkem. Součástí workshopu je praktické uvolnění pro naladění formou vedené imaginace s relaxací („zaplujeme do polštáře“) za zvuků příjemné hudby a slov lektorky.

Je možné přijít i na samostatné lekce. Například, kdybyste vzhledem k termínu porodu celý cyklus nestihla.

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.

Průvodcování na cestě k porodu

provází

Mgr. Natálie Sedlická

porodní asistentka a terapeutka / Midwife & Therapist

reference