Program pro rodiče a děti

Vyberte si z komplexní nabídky aktivit pro vás a vaše děti. Některé jsou zaměřené více na rozvoj vašich dětí, jiné pro vás, abyste si zacvičila, zazpívala, načerpala podporu ze sdílení.

Pak máme pro vás připravené přednášky a kurzy, které se týkají rodičovství a výchovy.

Vybírejte buď v menu na řádku pod tímto textem, nebo rolujte po stránce dolů jednotlivými sekcemi.

Lekce pro zdravý vývoj vašich dětí

Hned, jak budete mít po porodu energii a chuť přijít do společnosti, přijďte do Áčka. Připravili jsme pro vás lekce, na kterých se potkáte s dalšími ženami s dětmi. Pod vedením našich laskavých a zkušených lektorů budete rozvíjet psychomotoriku, koordinaci, slovní zásobu, paměť, řeč, cit pro rytmus vašich dětí ad. Naučíte se spoustu říkanek s pohybovým doprovodem, písniček, cvičení, které využijete i doma.

Cvičení pro ženy s dětmi

V této sekci najdete jednak společné aktivity pro vás a vaše děťáko. Přijďte si zatančit, zacvičit, nebo si zazpívat. Společné aktivity prohlubují vaše vzájemné propojení. Dále pak zde najdete cvičení jen pro vás, na kterých se počítá s tím, že budete mít s sebou miminko, nebo malé dítě, které nechcete nechávat bez vás. Přijďte si zacvičit a vrátit se do kondice po poporodu a své miminko vezměte s sebou.

Přednášky a workshopy pro rodiče

Přijďte načerpat informace, sdílet zkušenosti, zeptat se na to, co vám vrtá hlavou, dozvědět se vše, co potřebujete o rodičovství, vědomé výchově a o všem, co s tím souvisí.

Kurzy pro rodiče a děti

Navštivte kurzy, ve kterých se naučíte, jak podpořit skrze dotyk vaše děťáko v jeho zdravém vývoji. Také se na sebe ještě více naladíte a rozproudíte láskyplnou energii mezi vámi. Dále si vyberte z kurzů, které přinášejí společné aktivity pro vás a vaše děti.