Poporodní cvičení s fyzioterapeutkou

Nechte doma nevyprané prádlo, prázdnou lednici, podlahu plnou drobků, najděte si chvíli pro sebe a přijďte se na hodinu věnovat svému tělu i duši.

•   Protáhnete bolavá záda a naučíte se, jak je v celodenním zápřahu kolem miminka šetřit •   Dozvíte se, proč pánevní dno nepotřebuje jenom posilovat a jak je to s břišními svaly.

To všechno na vlastní kůži. Nebudou se nudit ani děti, cvičit pro radost ze života budeme společně.

Lekce vede zkušená matka, a také fyzioterapeutka.

Skladba lekce: přivítání, dechová cvičení, pohybová sestava, relaxace, prostor na otázky, rozloučení Co s sebou: pohodlné oblečení, případně teplé ponožky, potomka do 3 let (dobrovolné)

Děkujeme Magistrátu hl.m. Prahy za poskytnutou dotaci v oblasti rodinné politiky na podporu funkční rodiny (projekt Rozvojové aktivity pro maminky s dětmi).

Nejbližší akce

Poporodní cvičení s fyzioterapeutkou

provází

Diana Pipková, DiS.

fyzioterapeutka, lektorka zdravotního cvičení pro těhotné a po porodu

reference

Navštěvuji již několik let mateřství. Aktuálně poporodní cvičení po porodu a již několik let i nyní vnímám paní Dianu jako úžasnou lektorku s ochotou vždy poradit s citem a zároveň si cením její odborné rady a celé cvičen
účastnice kurzu, Poporodní cvičení s fyzioterapeutkou
Po cvičení se ve svém těle cítím mnohem lépe a odnáším si tipy na cvičení doma. Je také fajn, že je Diana fyzioterapeutka, takže dbá na správné a nezávadné provádění cviků. Většinou si chodím zacvičit i se svým (dnes už) čtrnáctiměsíčním synem.