Cvičení pro ženy s dětmi

Pilates po porodu - online

Vhodné pro ženy po porodu i pro netěhotné, které si přejí otěhotnět, či ženy, které se chtějí potkat samy se sebou, i pro maminky, co mají starší děti a chtějí si zacvičit.

Maminky s miminky mohou cvičit a věnovat jim pozornost dle potřeby. Budeme mít prostor pro sdílení a odevzdání našich radostí i starostí, prostor pro předání toho, co nás potkalo, co jsou naše dary, co která z nás potřebuje i ak­tuální témata péče o děti (kojení, spaní, vývoj dětí, zdravotní stav, jídlo…).

Cvičení Pilates je inspirováno východními i západními filozofiemi. Důraz je především kladen na koncentraci, dýchání, plynulost pohybu a kvalitu. Při cvičení dochází k rozvoji koordinace, síly a rovnováhy a ke snížení salového napětí. Základem metody je především zapojení hlubokých svalů zad, trupu a pánevního dna. V době těhotenství pomáhá cvičení zmírnit některé těhotenské obtíže jako jsou bolesti zad, otékání nohou, křeče a přispívá i k přípravě na zvládnutí porodu.

Cvičení bude přizpůsobeno maminkám po porodu, aby byly respektovány změny aktuálně probí­hající v těle maminky. Náročnější cviky a modifikace budou navrženy ženám, které je již zv­ládnou.

Na závěr nás čeká krátká re­laxace.

Každá lekce bude uz­působena aktu­álnímu složení skupiny.

Těší se na vás Olga Bednářová :)


Lekce probíhá přes Skype. Po uhrazení ceny kurzovného dostanete kontakt na lektorku. Pokud jdete na lekci poprvé, přihlaste se na Skype 10 minut předem, abyste se stihly kontaktovat s lektorkou, která vás připojí na lekci.

Nejbližší akce

Pilates po porodu - online

provází

Ing. Olga Bednářová

lektorka online lekcí Pilates pro těhotné a po porodu, Jóga-harmonizace pro těhotné a po porodu