Ing. Olga Bednářová | A CENTRUM

Ing. Olga Bednářová

tel: 774 984 817, mail: vanill@centrum.cz

Člen Teamu

 

 

„Láska je voda života - přijmi ji do svého srdce a do své duše.“ - Háfiz

 

 

 

Lektorka programů:

Ze všech škol (víceleté gymnázium, Střední průmyslová škola, ČVUT) si do života odnesla přesně to, co potřebovala. Nejvíce inspirující a život obohacující byly 2 roky studijního výměnného programu v Indonésii (Institut Teknologi Bandung: 2 semestry magisterského + 2 semestry PhD. studia). 
Na Jávu, ale i další ostrovy se ještě několikrát vrátila. Tamní lidé ji přivedli k mnoha otázkám - nejdůležitějšími tématy jsou: rodinné vztahy, péče o dítě, víra, práce s energií (léčitelství, tradiční indonéský tanec, bojové umění silat), reflexní terapie, přirozenost, srdečnost, a to v obrovském kontrastu lidí „obyčejných“ až chudých a těch bohatých, žijících podobně jako „běloši“. 
Po návratu do ČR absolvovala v Centru přírodní léčby MUDr. Hájkové řadu seminářů a kurzů, např. Reflexní terapie, Funkční orgánové souvislosti, Holistická anatomie bytosti, Reiki, Samoléčebné procedury…
V posledních 7 letech se starala jako chůva postupně o 3 děti, spolupracovala s léčitelkou, individuálně učila děti ZŠ a gymnázií. Volný čas trávila v přírodě, prací na zahrádce, cvičením Pilates a Harmonizační orgánové sestavy, běháním, péčí o psa, četbou knih, fotografováním, kresbou, hraním na piáno, aj.

Prožila nádherné těhotenství. Nyní je šťastnou maminkou dvouletého syna. City ji vedou dál a své zkušenosti s alternativním léčením předává těhotným ženám a rodinám s dětmi, zejména malými. Pro doplnění a ucelení informací a zkušenosti se přihlásila do Lektorského kurzu vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. 

Společně s manželem provází vlastním harmonizačním programem pro páry Cesta partnerství, úcty a projevené lásky.

Aktuality

9. Leden
Aktuální online lekce pro děti, těhotné i po porodu a přednášky   Dobrý den milé ženy, opět...
16. Listopad
Dobrý den milé ženy, stále nabízíme aktivity také ONLINE - online lekce a přednášky ...
11. Listopad
Dobrý den milé ženy, do odvolání nabízíme aktivity pouze ONLINE - veškeré lekce a...
9. Listopad
Dobrý den!   Recepce v Áčku bude přítomna příští středu 11.11. od 13 do 16 hodin.  ...