Psychika po císařském řezu

ZÁZNAM KE KOUPI

Jste po císařském řezu a stále si kladete otázky typu: „Co jsem měla udělat jinak?“ Nebo „Kdybych (ne)udělala "to a to“ mohlo to dopadnout jinak?" Myšlenky typu „moje tělo mě zklamalo“, „neumím porodit své vlastní dítě“… Nebo se setkáváte s větami typu: „Alespoň jsi to měla bez bolesti.“ Nebo: „Ten porod fakt děsně bolí, to si neumíš představit.“

Hledáte porozumění a radu, jak z tohoto bludného kruhu ven?

O čem si budeme povídat:

  • proč po císařském řezu je častější poporodní blues
  • jaké jsou fáze vyrovnávání se s císařským řezem
  • co pro svou psychiku a zpracování porodu můžu udělat sama doma
  • jaké jsou základní terapie, které pomáhají se zpracováním traumatu
  • rituál zavírání kostí
  • rituál znovuzrození
  • miminko a vliv sekce na jeho psychiku

Přednáška je součástí volného cyklu přednášek o císařském řezu:

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k hlídání termínu pro kurz. Dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.

Psychika po císařském řezu

provází

Kateřina Černá

dula se specializací na ženy po císařském řezu

reference

Káťa nám byla velkou oporou. Svoje poslání duly dělá pečlivě a srdcem. Její rady nám vždy pomohly a hlavně, nás vždy dokázala uklidnit nebo dobře nasměrovat, jak dál. Na porod vzpomínám jako na krásný a obohacující zážitek. Velice si vážíme její pomoci a rádi ji doporučujeme všem ženám.
Stáňa, reference na dulu a lektorku Kateřinu Černou
Katka byla nejlepší investicí mé přípravy na druhý porod. Díky ní se mi povedl VBAC. Rodili jsme doma a až na finále jeli do nemocnice. Záměrně píšu v plurálu - porod byl kolektivní dílem mě, manžela a Katky. Děkuji! Bez jejich pomoci by to byl asi “zase” císařský řez a nepostupující porod.
Vendula, reference na dulu Kateřinu Černou
Katka má kouzlo. Působila na mě uklidňujícím dojmem, když jsem v sobě řešila zamotané myšlenky a pomohla mi je rozmotat. Když jsem byla nešťastná, rozzářila mě. Když jsem nevěděla, našla cestu k odpovědi. Je kamarádkou i dulou. Je perfektní.
Barča, reference na dulu Kateřinu Černou
Nejlepší, co můžete udělat je připravit se na porod na dobrém předporodním kurzu. A to s Katkou Černou, která je zkušená žena s nadhledem, profesionálka na svém místě a napojí se na Vás srdcem. Byla jsem velmi spokojená.
Žaneta, reference na dulu Kateřinu Černou
Jednoduše, připravíš vlnu a Kačka ji sjede s tebou, drží prkno a dělá všechno pro to, aby ses při jízdě cítila bezvadně. A že jsme jí těch vln přichystali!!! Za mě je BOŽÍ.