Cvičení pro ženy s dětmi

Mami & mimi v tanci

Tanec pro maminky s miminky v šátcích nebo nosítkách. Dětičky jsou s námi, ale prostor a pozornost je věnovaná vám – ženám.

Staráme se, pečujeme, objímáme, tišíme, hladíme, povzbuzujeme, držíme, konejšíme… Hlavně v prvních měsících s miminkem jsme ve fázi velkého dávání. Ze sebe, z té obrovské lásky, která v nás je. Navzdory vyčerpání, fyzické nepohodě, psychické únavě.

A občas se vkrade pocit, že dáváme a chvílemi není z čeho. Že už je toho moc. Že by to chtělo restart. A taky odpočinek. A vůbec.

Pojďte si tento restart a nasycení toho, co je právě potřeba, dopřát. V jemném tanci, skrze hlas, skrze dech, skrze možnost opřít se, nechat se podpořit.

Ať už zažíváte jakékoli stavy, tak k mateřství, k vašemu mateřství, patří. Vezměte tedy všechny pocity, které k vám teď patří a přijďte se opečovat.

Velmi jemným způsobem probudíme celé tělo, hodně péče věnujeme pánvi a skrze pohyb, dech a pozornost i našim ženským orgánům, které za sebou mají velký kus práce.. :-)   Čeká nás tanec, relaxace, sdílení. A především bezpečný kruh stejně naladěných žen. 

LoonaDance je prožitkový taneční koncept vytvořený Lucií Kupcovou na míru pro ženské tělo a duši.  Tanec je totiž pro ženu nejpřirozenějším způsobem meditace a naladění se na sebe. Když žena tančí, tak JE. Přirozeně se dostává do relaxace až meditace, uvolňuje se fyzické tělo, nervový systém, emoce.  Proto je tanec léčivý.

PS: děti nemusí být nutně celou dobu v šátku. Klidně se mohou batolit i venku.

Nejbližší akce

Mami & mimi v tanci

provází

Karolína Heroldová

lektorka Loona dance

reference