SLUNÍČKOVÉ LÉČENÍ - Reiki masáže s Metamorfikou pro oslabená miminka, těhotné ženy a neklidné děti | A CENTRUM

SLUNÍČKOVÉ LÉČENÍ - Reiki masáže s Metamorfikou pro oslabená miminka, těhotné ženy a neklidné děti

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt:
mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu
tel: 734583491

Cena: 500 Kč/30min. dítě, 1000kč/ hod. maminka

Nová nabídka pro nejisté těhotné ženy a oslabené děti, ať už po porodu, nebo v rekonvalescenci, při psychické zátěži či z jiného důvodu.

REI-KI je japonský název pro vesmírnou, životadárnou energii (bezpodmínečnou lásku). Životodárná vesmírná energie Reiki ovlivňuje člověka na všech úrovních - fyzické, psychické, emocionální a duševní. Je základní stavebním kamenem vesmíru.

Rei-ki léčení je alternativní metoda, vycházející ze starobylých východních filozofií a léčitelských systémů. V roce 1922 byla zformulována japonským budhistickým mnichem Mikao Usuim...
Reiki předpokládá existenci vitální energie Ki v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.
Ošetřovat Reiki může člověk, který prošel zasvěcením (= iniciací) svého energetického systému (aura, čakry, meridiány) k přijímání a dalšímu předávání duchovní energie z universálního Zdroje.
Rei-ki zasvěcení  posílí energetickou vibraci aury, energetických center (čaker) a vede k ochraně a zvětšení objemu energie daného studenta Reiki. Průchod energií je zesilován další praxí…

Reiki zasvěcení (německým Mistrem Jurgenem Klaubertemr. 1995) spolu s dlouholetou praxí kontaktní práce s dětmi, babyjógy,  Metamorfní techniky a masáží svých 4 dětí v rámci domácího léčení mně dovedlo  k záměru nabídnout tuto službu rodinám. Tato kombinace udržuje mne i moje děti v dlouhodobém zdraví J.

Metamorfní technika - prenatální masáž vychází ze zkušeností reflexologa Roberta St. Johna (nar. 1914), který měl skvělé výsledky i u autistických dětí. Navazující naturopat Gaston San-Pierre (nar. r.1940) rozvinul prenatální masáž  vesmírnými principy, které jsou s podstatou Metamorfiky nerozdělitelně propojeny.

"Jako se housenka změní v motýla, tak se v člověku mohou plně rozvinout dosud skryté schopnosti. Proto je motýl symbolem metamorfiky."

Pro hluboký účinek je vhodné metamorfní ošetření poskytnout vícekrát,  aby mohlo dojít k plnému rozvinutí křídel a barev Duše, pošramocených a zakalených na citlivém počátku své Cesty životem. 

Protože je většina z nás zraněna z období porodu, kdy jsme byli odneseni od matky, je Metamorfika, jako snadná a příjemná domácí technika, vhodná  téměř pro každého z nás. Uvolňuje napětí a dodává sebejistotu  - léčí vztahy s okolím a k sobě, je velmi vhodná pro těhotné ženy a miminka po císařském řezu,  pozoruhodná jako párová terapie, výborná jako doplněk rodinné terapie ...

Seminář Metamorfní techniky pro nejhlubší zranění jsem absolvovala u Jitky Třešňákové z asociace Inspirála v roce 2010.
Metamorfiku používám kromě soukromých sezení také v Léčivých kruzích pro maminky s dětmi po náročném porodu a těhotenství a v nově otevřených cyklech Motýlího léčení.  

První sezení je min. hodinové a obsahuje obeznámení, protažení, Reiki masáž a ošetřeníMetamorfikou. Po domluvě je možné ošetřit i maminku nebo sourozence.

Cena: 500 Kč/30min. dítě, 1000kč/ hod. maminka, možnost sociální nebo množstevní slevy.

 

Aktuality

17. Červen
Milé maminky, na konec prázdniny jsme si pro vás připravily hned 2 příměstské tábory ...
27. Květen
Na červen jsme pro vás připravili už některé akce naživo u nás v Karlíně. I nadále zůstáváme online...
14. Květen
Milé ženy, máme velkou radost, že můžeme otevřít lekce naživo. A které to jsou? Lekce pro děti:...
29. Duben
Krásné jaro, milé ženy :) Vypadá to, že se jaro rozhodlo definitivně zvítězit nad zimou. Dny...