SLUNÍČKOVÉ LÉČENÍ - Reiki masáže s Metamorfikou pro oslabená miminka, těhotné ženy a neklidné děti | A CENTRUM

SLUNÍČKOVÉ LÉČENÍ - Reiki masáže s Metamorfikou pro oslabená miminka, těhotné ženy a neklidné děti

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt:
mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu
tel: 734583491

Cena: 500 Kč/30min. dítě, 1000kč/ hod. maminka

Nová nabídka pro nejisté těhotné ženy a oslabené děti, ať už po porodu, nebo v rekonvalescenci, při psychické zátěži či z jiného důvodu.

REI-KI je japonský název pro vesmírnou, životadárnou energii (bezpodmínečnou lásku). Životodárná vesmírná energie Reiki ovlivňuje člověka na všech úrovních - fyzické, psychické, emocionální a duševní. Je základní stavebním kamenem vesmíru.

Rei-ki léčení je alternativní metoda, vycházející ze starobylých východních filozofií a léčitelských systémů. V roce 1922 byla zformulována japonským budhistickým mnichem Mikao Usuim...
Reiki předpokládá existenci vitální energie Ki v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.
Ošetřovat Reiki může člověk, který prošel zasvěcením (= iniciací) svého energetického systému (aura, čakry, meridiány) k přijímání a dalšímu předávání duchovní energie z universálního Zdroje.
Rei-ki zasvěcení  posílí energetickou vibraci aury, energetických center (čaker) a vede k ochraně a zvětšení objemu energie daného studenta Reiki. Průchod energií je zesilován další praxí…

Reiki zasvěcení (německým Mistrem Jurgenem Klaubertemr. 1995) spolu s dlouholetou praxí kontaktní práce s dětmi, babyjógy,  Metamorfní techniky a masáží svých 4 dětí v rámci domácího léčení mně dovedlo  k záměru nabídnout tuto službu rodinám. Tato kombinace udržuje mne i moje děti v dlouhodobém zdraví J.

Metamorfní technika - prenatální masáž vychází ze zkušeností reflexologa Roberta St. Johna (nar. 1914), který měl skvělé výsledky i u autistických dětí. Navazující naturopat Gaston San-Pierre (nar. r.1940) rozvinul prenatální masáž  vesmírnými principy, které jsou s podstatou Metamorfiky nerozdělitelně propojeny.

"Jako se housenka změní v motýla, tak se v člověku mohou plně rozvinout dosud skryté schopnosti. Proto je motýl symbolem metamorfiky."

Pro hluboký účinek je vhodné metamorfní ošetření poskytnout vícekrát,  aby mohlo dojít k plnému rozvinutí křídel a barev Duše, pošramocených a zakalených na citlivém počátku své Cesty životem. 

Protože je většina z nás zraněna z období porodu, kdy jsme byli odneseni od matky, je Metamorfika, jako snadná a příjemná domácí technika, vhodná  téměř pro každého z nás. Uvolňuje napětí a dodává sebejistotu  - léčí vztahy s okolím a k sobě, je velmi vhodná pro těhotné ženy a miminka po císařském řezu,  pozoruhodná jako párová terapie, výborná jako doplněk rodinné terapie ...

Seminář Metamorfní techniky pro nejhlubší zranění jsem absolvovala u Jitky Třešňákové z asociace Inspirála v roce 2010.
Metamorfiku používám kromě soukromých sezení také v Léčivých kruzích pro maminky s dětmi po náročném porodu a těhotenství a v nově otevřených cyklech Motýlího léčení.  

První sezení je min. hodinové a obsahuje obeznámení, protažení, Reiki masáž a ošetřeníMetamorfikou. Po domluvě je možné ošetřit i maminku nebo sourozence.

Cena: 500 Kč/30min. dítě, 1000kč/ hod. maminka, možnost sociální nebo množstevní slevy.

 

Aktuality

24. Listopad
Milé ženy, přinášíme vám přehledně přednášky na poslední měsíc tohoto roku.  Těšíme se na vás...
27. Říjen
Drazí rodiče, přinášíme vám přehled přednášek a kurzů do konce tohoto roku. Už se blíží, tak...
11. Říjen
Milé ženy, připravujeme pro vás nabídku kurzů a přednášek tak, abychom pokryli celé spektrum otázek...
7. Říjen
Drazí rodiče, na říjen a listopad jsme pro vás připravili řadu přednášek o...