Šamanská práce | A CENTRUM

Šamanská práce

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt:
mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu
tel: 734583491

Cena: 500 Kč/30 min.

Pro alternativně vnímající klienty možnost ošetření šamanskými technikami:

- Osobní Harmonizace aury (energetického pole živé bytosti) - očista kouřem šalvěje posvátné (nebo jiného vykuřovadla podle situace) a vyladění vibracemi šamanského bubnu.

- Šamanská cesta -  cesta Bubnu za ztracenými kousky Duše, které zůstali v ustrnutí v emocionálně náročných životních situacích . Tyto naše odloupnuté kousky naší duševní energie nám potom chybí při zvládání životních úkolů. Po návratu naší ztracené části Duše přichází energetický příliv a životní optimismus

Cesta bubnu do nitra a zpět /skupinová/ – Technika vycházející z praxe světových šamanů, rozšířena metodou aktivní hlubinné imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento přístup propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich symbolické vnímání energetického tance Vesmíru.

Během tohoto procesu jsme vedeni pomocí hluboké imaginace např. k setkání se silovým zvířetem nebo průvodcem z Vyššího světa.  

Někdy uvidíte, že je zvíře zraněné nebo zavřené v kleci, což jasně ukazuje, že energie není v tomto místě zdravá nebo je potlačená.  Často uvidíte, že je zvíře zdravé, plné síly a čeká na Vás stejně jako Váš světelný průvodce J. Pak je možné je povolat k často významné spolupráci na další, plnější Cestě životem.

- Totemové konstelace skupinové k léčení Rodu – Cestou šamanského bubnu nalezení svého totemového (silového) zvířete a jeho osvobozování v konstelaci rodového systému…

Čas a cena: vychází z celkového kontextu terapeutické práce s klientem či podle okolností ve vzniklé skupině.

 

 

 

Aktuality

17. Červen
Milé maminky, na konec prázdniny jsme si pro vás připravily hned 2 příměstské tábory ...
27. Květen
Na červen jsme pro vás připravili už některé akce naživo u nás v Karlíně. I nadále zůstáváme online...
14. Květen
Milé ženy, máme velkou radost, že můžeme otevřít lekce naživo. A které to jsou? Lekce pro děti:...
29. Duben
Krásné jaro, milé ženy :) Vypadá to, že se jaro rozhodlo definitivně zvítězit nad zimou. Dny...