Šamanská práce | A CENTRUM

Šamanská práce

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt:
mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu
tel: 734583491

Cena: 500 Kč/30 min.

Pro alternativně vnímající klienty možnost ošetření šamanskými technikami:

- Osobní Harmonizace aury (energetického pole živé bytosti) - očista kouřem šalvěje posvátné (nebo jiného vykuřovadla podle situace) a vyladění vibracemi šamanského bubnu.

- Šamanská cesta -  cesta Bubnu za ztracenými kousky Duše, které zůstali v ustrnutí v emocionálně náročných životních situacích . Tyto naše odloupnuté kousky naší duševní energie nám potom chybí při zvládání životních úkolů. Po návratu naší ztracené části Duše přichází energetický příliv a životní optimismus

Cesta bubnu do nitra a zpět /skupinová/ – Technika vycházející z praxe světových šamanů, rozšířena metodou aktivní hlubinné imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento přístup propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich symbolické vnímání energetického tance Vesmíru.

Během tohoto procesu jsme vedeni pomocí hluboké imaginace např. k setkání se silovým zvířetem nebo průvodcem z Vyššího světa.  

Někdy uvidíte, že je zvíře zraněné nebo zavřené v kleci, což jasně ukazuje, že energie není v tomto místě zdravá nebo je potlačená.  Často uvidíte, že je zvíře zdravé, plné síly a čeká na Vás stejně jako Váš světelný průvodce J. Pak je možné je povolat k často významné spolupráci na další, plnější Cestě životem.

- Totemové konstelace skupinové k léčení Rodu – Cestou šamanského bubnu nalezení svého totemového (silového) zvířete a jeho osvobozování v konstelaci rodového systému…

Čas a cena: vychází z celkového kontextu terapeutické práce s klientem či podle okolností ve vzniklé skupině.

 

 

 

Aktuality

24. Listopad
Milé ženy, přinášíme vám přehledně přednášky na poslední měsíc tohoto roku.  Těšíme se na vás...
27. Říjen
Drazí rodiče, přinášíme vám přehled přednášek a kurzů do konce tohoto roku. Už se blíží, tak...
11. Říjen
Milé ženy, připravujeme pro vás nabídku kurzů a přednášek tak, abychom pokryli celé spektrum otázek...
7. Říjen
Drazí rodiče, na říjen a listopad jsme pro vás připravili řadu přednášek o...