Šamanská práce | A CENTRUM

Šamanská práce

Mgr. Arnoštka Berousková

Poradna: dle domluvy

Kontakt:
mail: arnostka.berouskova@acentrum.eu
tel: 734583491

Cena: 500 Kč/30 min.

Pro alternativně vnímající klienty možnost ošetření šamanskými technikami:

- Osobní Harmonizace aury (energetického pole živé bytosti) - očista kouřem šalvěje posvátné (nebo jiného vykuřovadla podle situace) a vyladění vibracemi šamanského bubnu.

- Šamanská cesta -  cesta Bubnu za ztracenými kousky Duše, které zůstali v ustrnutí v emocionálně náročných životních situacích . Tyto naše odloupnuté kousky naší duševní energie nám potom chybí při zvládání životních úkolů. Po návratu naší ztracené části Duše přichází energetický příliv a životní optimismus

Cesta bubnu do nitra a zpět /skupinová/ – Technika vycházející z praxe světových šamanů, rozšířena metodou aktivní hlubinné imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento přístup propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich symbolické vnímání energetického tance Vesmíru.

Během tohoto procesu jsme vedeni pomocí hluboké imaginace např. k setkání se silovým zvířetem nebo průvodcem z Vyššího světa.  

Někdy uvidíte, že je zvíře zraněné nebo zavřené v kleci, což jasně ukazuje, že energie není v tomto místě zdravá nebo je potlačená.  Často uvidíte, že je zvíře zdravé, plné síly a čeká na Vás stejně jako Váš světelný průvodce J. Pak je možné je povolat k často významné spolupráci na další, plnější Cestě životem.

- Totemové konstelace skupinové k léčení Rodu – Cestou šamanského bubnu nalezení svého totemového (silového) zvířete a jeho osvobozování v konstelaci rodového systému…

Čas a cena: vychází z celkového kontextu terapeutické práce s klientem či podle okolností ve vzniklé skupině.

 

 

 

Aktuality

5. Leden
Krásný nový rok milé ženy, přinášíme vám přednášky s tématy rodičovství, péče o dítě,...
31. Prosinec
Krásný nový rok, milé ženy! připravily jsme pro vás nové pravidelné lekce (1x týdně nebo 1x za 14...
17. Prosinec
Krásné předvánoční těšení milé ženy, rádi bychom vám nabídli několik osvědčených kurzů,...
6. Prosinec
Milé ženy,   od 6.12. jsme přešly na nový rezervační systém. Pokud se chcete hlásit na lekce,...