Záznam z online přednášky - jak v něm (ne)být vidět | A CENTRUM

Záznam z online přednášky - jak v něm (ne)být vidět

Z některých online programů tvoříme záznam, který mají účastníci po nějakou dobu k dispozici nebo slouží k dalšímu prodeji zde.

Zde je pro Vás krátký návod, kdy budete v záznamu vidět (slyšet) a jak se při programu chovat, pokud nechcete být vidět (slyšet).

* Nahráváme tzv. Speaker view, kdy je v záznamu vidět pouze ten, kdo mluví.

* Doporučujeme účastníkům vypnout mikrofony, aby od nich nešly rušivé zvuky (případně jim je vypínáme), takže pokud chcete mít jistotu, že nebudete vidět ani slyšet, když o to zrovna nestojíte, stačí si toto pohlídat.

* Položíte-li v průběhu dotaz nebo budete jakkoliv reagovat, tzn. zapnete si mikrofon a budete mluvit, budete vidět a slyšet. Pro ostatní i na záznamu.

* Chcete-li něco říci a nebýt vidět, můžete si před zapnutím mikrofonu vypnout kameru. Vaše jméno na záznamu vidět nebude, i kdyby pro ostatní online účastníky vidět bylo.

* Chcete-li něco říci a nebýt vidět ani slyšet, můžete jej napsat do chatu. Ostatní online účastníci jej uvidí, v záznamu však vidět nebude. Je také možnost nám dotaz napsat dopředu, pokud nějaký máte.

 

Děkujeme za pochopení a možnost nabídnout program co nejvíce lidem, které může obohatit. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuality

9. Duben
Milé ženy, získali jsme grant od Magistrátu hl. m. Prahy na projekt Rozvojové aktivity pro...
25. Březen
Milé ženy, stále máváme z online světa a pokládáme to za už docela velký zázrak. Před rokem...
25. Únor
  Podívejte se dolů nebo do ROZVRHU a vyberte si to pravé pro vás! Onliny na prodej...
28. Leden
Aktuální online lekce pro děti, těhotné i po porodu a přednášky   Dobrý den, ještě pořád...