Záznam z online přednášky - jak v něm (ne)být vidět | A CENTRUM

Záznam z online přednášky - jak v něm (ne)být vidět

Z některých online programů tvoříme záznam, který mají účastníci po určitou dobu k dispozici nebo slouží k dalšímu prodeji zde.

Prosíme, pokud je to alespoň trochu možné, mějte zapnuté kamery a ve chvílích k tomu určených komunikujte. Je to opravdu velkým přínosem pro lektora i ostatní účastníky. Zde je pro Vás krátký návod, kdy budete vidět (slyšet) také v záznamu a jak se při programu chovat, pokud nechcete být vidět (slyšet).

* Nahráváme tzv. Speaker view, kdy je v záznamu vidět pouze ten, kdo mluví.

* Doporučujeme účastníkům vypnout mikrofony když nemluví, aby od nich nešly rušivé zvuky (případně jim je vypínáme), takže pokud chcete mít jistotu, že nebudete vidět ani slyšet, když o to zrovna nestojíte, stačí si toto pohlídat.

* Položíte-li v průběhu dotaz nebo budete jakkoliv reagovat, tzn. zapnete si mikrofon a budete mluvit, budete vidět a slyšet. Pro ostatní i na záznamu.

* Chcete-li něco říci a nebýt vidět, můžete si před zapnutím mikrofonu vypnout kameru. Vaše jméno na záznamu vidět nebude, je viditelné pouze pro ostatní online účastníky ve chvíli vysílání.

* Chcete-li něco říci a nebýt vidět ani slyšet, můžete napsat do chatu. Ostatní online účastníci zprávu uvidí, v záznamu však vidět nebude. Je také možnost nám dotaz napsat dopředu, pokud nějaký máte.

 

Děkujeme za pochopení a možnost nabídnout program co nejvíce lidem, které může obohatit. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuality

5. Leden
Krásný nový rok milé ženy, přinášíme vám přednášky s tématy rodičovství, péče o dítě,...
31. Prosinec
Krásný nový rok, milé ženy! připravily jsme pro vás nové pravidelné lekce (1x týdně nebo 1x za 14...
17. Prosinec
Krásné předvánoční těšení milé ženy, rádi bychom vám nabídli několik osvědčených kurzů,...
6. Prosinec
Milé ženy,   od 6.12. jsme přešly na nový rezervační systém. Pokud se chcete hlásit na lekce,...