Základní kurz nošení dětí | A CENTRUM

Základní kurz nošení dětí

26. Srpen | 17:00 - 19:00
* Zajímá Vás, zda je nošení dětí jen jedním ze současných moderních trendů, nebo je naopak zakořeněno hluboko v našich genech?
 
* Čím může být prospěšné pro dítě a matku/otce?
 
* Jak se zorientovat na trhu se šátky a nosítky, který se každým rokem rozrůstá víc a víc?
 
* Nebo už o tomto tématu teoretické informace znáte, ale chtěli byste si vše vyzkoušet či se zdokonalit v praxi?
Ráda bych Vás všechny srdečně pozvala na tento základní kurz, který je určen pro rodiče nastávající a rodiče miminek do 6 měsíců, během kterého se naučíte vázat s pevným šátkem univerzální základní úvaz Kříž s kapsou uvnitř, jež je využitelný po celé nosicí období.
 
K otestování bude také šátek ring sling a různé typy nosítek vhodných již od novorozence. Vlastní děti jsou vřele vítány, ale na místě budou k dispozici rovněž manipulační panenky. Pomohu Vám s nastavením vlastního nosítka, vezmete-li si ho s sebou.
 
 
Dovolte mi krátké představení. Jmenuji se Michaela Kohoutová a jsem matkou dvou rošťáků, pro kterou se nošení dětí stalo velkou vášní, a proto jsem se mu rozhodla věnovat i nadále, i když sama si již ponosím pouze velmi příležitostně. Otestovala jsem velkou spoustu značek i příměsí, šátků i nosítek, pomáhala jsem v nosících začátcích mnoha čerstvým rodičům na nosicích srazech, které jsem spolupořádala v rámci Prahy, absolvovala jsem Lektorský kurz nošení dětí pod hlavičkou Trageschule Didymos. Vedla jsem workshopy na dvou největších nosicích událostech v ČR - Fancy finishes na akci Kouzlo nošení a Batoh na Nosicím miniveletrhu.
Osobně nastavuji nosítka v kamenné prodejně ZkusNosítko.cz na Žižkově.

Zde je prodejní formulář pro zakoupení přednášky. V případě, že se nenačte, dejte nám prosím vědět na info@acentrum.eu nebo 605253345, děkujeme.

SimpleShop FORM

Aktuality

20. Září
V Áčku nabízíme kromě cvičení a přednášek také ucelené cykly. Pro ženy těhotné, po porodu,...
3. Září
Milé ženy, maminky i vy, které své miminko očekáváte, v září opět otevíráme náš program naživo...
27. Srpen
    Pro skupiny do 20 osob není nutné splňovat pravidla O-N-T. Zdroj informací je...
25. Červen
Milé maminky, milé těhulky, již tradičně zůstává Áčko otevřené i přes léto v trošku upraveném...