Tajemství ženského pánevního dna - online cyklus | A CENTRUM

Tajemství ženského pánevního dna - online cyklus

Délka lekce: 
120 minut
Cena: 
2100 Kč za cyklus 7 lekcí

Přijďte se seznámit s Vaším pánevním dnem :o)

Pánevní dno je velmi důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou rovinu - tedy tu tělesnou, ale i emoční energetickou

V průběhu pravidelného setkávání nahlédneme pod pokličku těchto rovin metodou 3x3 Renaty Sahani.

Naučíte se, jak posílit svaly pánevního dna, aby se zlepšily Vaše fyzické potíže v podobě inkontinence, bolestivé menstruace, boleti v kříži a jiné.            

Podíváte se na to, jak funguje pánevní dno jako emoční barometr a naučíte se pracovat s bioenergetickými cviky pro pánevní pancíř. Naleznete tak mnohem větší emoční stabilitu, která je základní esencí ženské moudrosti.

Objevíte kouzlo PC svalu, který je zdrojem ženské energie a síly. V neposlední řadě je zodpovědný za kvalitu našeho orgasmu a tak se můžete těšit i na zlepšení prožitku v této oblasti. (Partnery zúčastněných žen, velmi doporučováno :o)).

Těšit se můžete na ženský kruh, který je už sám o sobě léčivý, sdílení ostatních žen a další různé drobnosti, které pootevřou dveře k objevování sama sebe.

Pro těhotné jsou lekce vhodné mezi 14. (13+0) a 35. (34+6) týdnem.


Zkušenosti žen:

"Kurz pánevního dna s Míšou byl úžasný. Vedla jej jemně a poctivě. Kurz mi pomohl si během dne více uvědomovat svoje pánevní dno, naučila jsem se, jak do něj dýchat a jak jej posilovat a uvolňovat. Konečně mám pocit, že moje cesta k plnému, šťavnatému ženství je teď ucelenější. Děkuji za tuhle zkušenost. Klára"

"Překvapilo mě, jak může být online kurz tak "nablízko". Lektorka nás stíhala při cvičení všechny opravovat, byl to moc hezký ženský kruh a krásná 7týdenní cesta. Navíc z pohodlí našich domovů, takže jsme po cvičení mohly už odpočívat doma. Odnesla jsem si posílené pánevní dno, jeho vnímání a návod, jak s ním pracovat dále, moc děkuji."

Seznam termínů

Zatím není vypsán další termín.

Aktuality

20. Září
V Áčku nabízíme kromě cvičení a přednášek také ucelené cykly. Pro ženy těhotné, po porodu,...
3. Září
Milé ženy, maminky i vy, které své miminko očekáváte, v září opět otevíráme náš program naživo...
27. Srpen
    Pro skupiny do 20 osob není nutné splňovat pravidla O-N-T. Zdroj informací je...
25. Červen
Milé maminky, milé těhulky, již tradičně zůstává Áčko otevřené i přes léto v trošku upraveném...