Jak planout, ale nevyhořet - online+záznam | A CENTRUM

Jak planout, ale nevyhořet - online+záznam

8. Červen | 18:30 - 20:30
Seminář pro rodiče malých i velkých dětí. Cílem je seznámit rodiče s faktory, které vedou k vyhoření a symptomy, podle kterých se to dá poznat. Důležitá je prevence, protože uzdravení z vyhoření může trvat opravdu dlouho.

 
V dnešní době je velmi důležité dbát o svoje duševní zdraví. Současný svět se vyznačuje dvěma klíčovými faktory, které mohou psychiku člověka zatěžovat více než je zdravé – je to orientace na výkon a množství změn. Nejsme na to připraveni a tak se můžeme dostat do situací, které jsou nové jak pro nás tak pro naše okolí. Ty nás mohou nadmíru stresovat a stres zatěžuje náš energetický systém. Důsledkem je vyčerpání jak fyzické tak psychické. Tímto vyčerpáním jsou ohroženi zejména lidé, kteří dělají věci srdcem - ať už práci nebo rodičovství. Jejich vnitřní zapojení a nadšení prospívá všem okolo, ale musí být dlouhodobě udržitelné. To si většinou žádá změnu perspektivy a určitých návyků v chování.

Bohužel takovému člověku nestačí říci, aby zvolnil, většinou neví, jak na to, a jeho mysl a návyky těla mu to ani nedovolí. Je důležité spíše přijít na to, co takovému pracovníkovi v běžném životě chybí a co tedy způsobuje jeho nadměrné zapojení se.

Nabídneme-li mu jiné a často jednodušší možnosti, jak získat to, co potřebuje, může se stát zdravějším, celistvějším a poté může i zvolnit. Vedlejším efektem bývá i to, že místo výkonu se začne orientovat více na kvalitu svých vztahů a může tak žít šťastnější život.

 

Lektor Petr Suchý

Mým celoživotním posláním je zlepšovat vztahy otců a jejich dětí. Pomáhám mužům stát se skutečným tátou. Tátou, který stojí pevně na svých nohách, má vyřešené svoje potřeby, a tak může být oporou pro svoji rodinu, za což je nejen obdivován, ale je i sám sebou. Věří si, má otevřené srdce a je pevnou oporou pro své děti i partnerku.

Kořeny mého poslání začínají v mém dětství, kdy jsem byl jako každé dítě formován svými rodiči. Teprve v poslední letech jsem si uvědomil, jak zásadní to byly vlivy. Ať už v dobrém nebo ve zlém, jsem se díky nim opravdu hodně naučil. 

Táta se celý život vzdělával, a já to dělám také. Táta překonal ve svém životě řadu překážek, jak rodinných, tak zdravotních nebo pracovních a všechny je zdárně zvládl. Když mne potkala vážná nemoc, hledal jsem řešení a našel jsem je. Když jsem začal mít problémy ve vztahu, zapracoval jsem na sobě a ustál to. Jedna z hlavních motivací byla být k dispozici svým dětem. Naše děti nás táty moc potřebují. Ať už jsme jací jsme. Mé děti byly a jsou i nyní svědky mých úspěchů i pádů. Vím z osobní zkušenosti, jak moc je důležité být silným, ale i citlivým tátou, ať už se děje v našem životě cokoliv. 

Protože chci, aby naše děti měly větší šanci na zdravější a plnohodnotný život, tak chci své zkušenosti předávat dalším otcům. Zde se zrodila myšlenka vytvořit platformu, místo rozvoje a sdílení, pro táty, kteří chtějí pro svoje děti lepší svět/podmínky/prostředí. Tátohraní. Od té doby jsem se stal osobním koučem, mentorem a učitelem/lektorem pro otce, učitele, ale i maminky.

Neustále si rozšiřuji své odborné znalosti z psychologie, vztahové terapie, ale i dalších oborů. Mám často být příležitost být s odborníky na tuto problematiku a učit se od nich. Ve své práci uplatňuji komplexní přístup a věřím, že díky své empatii a citlivosti umím nasměrovat své klienty ke změně a prožitku své vnitřní síly i radosti svého otcovství. Mým záměrem je otevřít otcům oči a srdce, aby byli svým dětem vzorem i oporou. Aby naplnili svou základní životní roli.


Zde je prodejní formulář pro zakoupení záznamu z přednášky. V případě, že se nenačte, dejte nám prosím vědět na info@acentrum.eu nebo 605253345, děkujeme.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

 

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Aktuality

24. Listopad
Milé ženy, přinášíme vám přehledně přednášky na poslední měsíc tohoto roku.  Těšíme se na vás...
27. Říjen
Drazí rodiče, přinášíme vám přehled přednášek a kurzů do konce tohoto roku. Už se blíží, tak...
11. Říjen
Milé ženy, připravujeme pro vás nabídku kurzů a přednášek tak, abychom pokryli celé spektrum otázek...
7. Říjen
Drazí rodiče, na říjen a listopad jsme pro vás připravili řadu přednášek o...