Přihlášení a pravidla využívání služeb A centra | A CENTRUM

Přihlášení a pravidla využívání služeb A centra

Přihlášení na program probíhá přes rezervační systém, ve kterém je nutné si vytvořit uživatelský účet nebo se přihlásit pomocí účtu Facebook nebo Google. Přihlášky pak uvidíte pod tímto přihlašovacím účtem, stejně jako případný kredit nebo permanentku.

Přihlášení na lekci pravidelného programu je nutné nejpozději 3 hodiny před začátkem, na seminář nejpozději 24 hodin před začátkem – v případě nedostatečného počtu účastníků bude program zrušen. Později se lze přihlásit pouze pokud jsou přihlášky otevřené.

U lekcí pravidelného programu jsou dostupné všechny možnosti platby včetně platby na místě. U přednášek je vyžadována platba předem. Pro platbu přednášek přes benefitní systémy prosíme kontaktujte recepci.

V případě zrušení rezervace krátce před začátkem programu je storno poplatek 50%U pravidelného programu jde o 3 hodiny před začátkem, u seminářů 3 dny (72 hodin) před začátkem. V případě nedostavení se na program bez odhlášení je storno poplatek 100%. V odůvodněných vážných případech nás můžete kontaktovat pro individuální domluvu.

V případě zrušení lekce Vám bude platba (případně její část po odečtení storno poplatku) vrácena formou kreditu, nebo při platbě permanentkou zpět na permanentku. Nevyužijete-li kredit na další termín nebo jinou aktivitu, na požádání Vám jej vrátíme. Storno poplatek za dosud neuhrazenou lekci se účtuje také do kreditu a je nutné jej při nejbližší příležitosti uhradit.

 

Program a přihlášky

Ceník

Obchodní podmínky

GDPR

Odběr newsletteru

Aktuality

5. Leden
Krásný nový rok milé ženy, přinášíme vám přednášky s tématy rodičovství, péče o dítě,...
31. Prosinec
Krásný nový rok, milé ženy! připravily jsme pro vás nové pravidelné lekce (1x týdně nebo 1x za 14...
17. Prosinec
Krásné předvánoční těšení milé ženy, rádi bychom vám nabídli několik osvědčených kurzů,...
6. Prosinec
Milé ženy,   od 6.12. jsme přešly na nový rezervační systém. Pokud se chcete hlásit na lekce,...