Pavlína Landovská | A CENTRUM

Pavlína Landovská

Člen Teamu

 

 

 

 

Lektorka programů:
Hrajeme si Montessori

Praxe:
K dětem ji to odjakživa přitahovalo, miluje  sport, přírodu, a tak její první zkušenost s dětmi byla trenérská. Trénovala mladší žákyně basketbal. Pracovala v táboře mladých ochránců přírody jako oddílový vedoucí. V roce 1993 se vydala do Británie, kde se kromě hlídání osmileté holčičky věnovala studiu anglického jazyka.

Od dětství  se zajímala o ekologii, zdravý životní styl a osobní rozvoj, a to ji přivedlo na kurzy One Brain u paní Zdeňky Jordánové, u které pokračovala v kurzech mandaly a seznámila se s myšlenou Marie Montessori. Absolvovala všechny Montessori kurzy u paní Štarkové. V roce 2010 se účastnila kurzu „Ho óponopono“, který vedl pan Ihaleakala Hew Len, Ph.D, a od té doby praktikuje tuto metodu v každodenním životě.

V roce 2013  absolvovala kurz Chůvy a Hrajeme si Montessori u Moniky Němcové a od září tohoto roku pracuje jako lektor Hrajeme si Montessori v mateřských centrech.

V roce 2013–2014 absolvovala rekvalifikační kurz Lektor pro práci s rodinou (pro děti 0–6 let), který na jaře zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek.

Má syna Honzíka (2005).


Kontakt:
Tel.: 602 939 070

Aktuality

9. Leden
Aktuální online lekce pro děti, těhotné i po porodu a přednášky   Dobrý den milé ženy, opět...
16. Listopad
Dobrý den milé ženy, stále nabízíme aktivity také ONLINE - online lekce a přednášky ...
11. Listopad
Dobrý den milé ženy, do odvolání nabízíme aktivity pouze ONLINE - veškeré lekce a...
9. Listopad
Dobrý den!   Recepce v Áčku bude přítomna příští středu 11.11. od 13 do 16 hodin.  ...