Mgr. Simona Dejdarová | A CENTRUM

Mgr. Simona Dejdarová

Telefon: 603 805 831
E-mail: dejdarova.simona@gmail.com

Člen Teamu

 

 

Simona je klinická psycholožka a psychoterapeutka, v A centru poskytuje psychologické konzultace, poradenství a psychoterapeutická sezení pro jednotlivce a skupiny.

Dlouhodobě se věnuje tématu raného vztahu matky a dítěte, perinatální psychologii (otázky početí, těhotenství, porodu a kojeneckého období), sourozeneckým vztahům, výchově dětí.

Po tříletém studiu sociologie vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK, složila atestaci z klinické psychologie na IPVZ a absolvovala výcvik v psychoanalytické psychoterapii (sebezkušenostní a teoretickou část) v Institutu Aplikované Psychoanalýzy.

V minulých letech Simona pracovala jako psycholožka v Krizovém centru Linky Bezpečí, v soukromé praxi, jako školní psycholožka na základní a mateřské škole a dosud působí jako psycholožka pacientské organizace Parent Project, která se stará o rodiny dětí se svalovou dystrofií. Simona má zkušenosti s vedením bálintovských skupin, laktačním poradentsvím, kojeneckými masážemi, waldorfskou a montessori pedagogikou, s projektivními technikami a s terapeutickým využitím pohádek.

Dvacetiletou psychologickou praxi Simona průběžně ladí s rodinným životem, společně se svým mužem pečuje o pět dětí (dvě z nich se narodily v porodnici a tři doma).

Raný vztah matka - dítě (psychologické poradenství)

Podpůrná terapeutická skupina pro ženy v náročném poporodním období

Aktuality

9. Leden
Aktuální online lekce pro děti, těhotné i po porodu a přednášky   Dobrý den milé ženy, opět...
16. Listopad
Dobrý den milé ženy, stále nabízíme aktivity také ONLINE - online lekce a přednášky ...
11. Listopad
Dobrý den milé ženy, do odvolání nabízíme aktivity pouze ONLINE - veškeré lekce a...
9. Listopad
Dobrý den!   Recepce v Áčku bude přítomna příští středu 11.11. od 13 do 16 hodin.  ...