Mgr. Petra Hanelová | A CENTRUM

Mgr. Petra Hanelová

tel: 776 236 046
petra.hanelova@acentrum.eu

Člen Teamu

 

„Nejlepší místo pro život je tam, kde jsme, s tím, co máme.“ (Charles Swabb)

 

 

 

Praxe:
Vystudovala jsem učitelství pro 1. stupeň ZŠ a mám státní zkoušku z pedagogiky a psychologie. Ovšem nejvíc jsem se o dětech naučila tím, že jsem s nimi pracovala (s dětmi „normálními“ i s dětmi „se speciálními potřebami“) a sledovala je.  Největší školou byly a jsou pro mě samozřejmě moje vlastní děti.

Jsem vědomá žena a matka, napojená na sebe a svoji vnitřní moudrost. Rozumím dětem, nejen těm svým. Dokážu najít, co je za jejich projevy, chováním, emocemi a umím s tím pracovat.

Samozřejmě jsem se s tím nenarodila. Na začátku mojí cesty k nalezení sebe sama stál mimo jiné také lektorský kurz A centra – Lektorka aktivní a vědomé přípravy na mateřství a rodičovství. Během roku a půl tohoto kurzu jsem udělala skok z nevědomého života do vědomého, a významně se změnilo moje nazírání na sebe a všechno kolem.

Stejně, jako jsem se naučila číst v sobě, naučila jsem se také číst v dětech. Mateřství pro mě přestalo být nepříjemnost, protože jsem objevila jeho smysl. Objevila jsem cestu, kterou když rodiče projdou, dojdou se svými dětmi do stádia spolubytí. Tuto cestu jsme spolu s Monikou Just vložily do 12 dílného kurzu Spolubytí s dětmi. 12 dílů jsou jednotlivá témata na této cestě.

Rozhodla jsem se své postřehy ze spolubytí s dětmi posílat dál a začala psát blog. Proto jsem začala také studovat online marketing, abych se tím, co mě baví a naplňuje, mohla živit.

Tak jsem se dostala k pozici PR a marketingu také v Áčku, v místě mého druhého narozeníJV místě, kam jsem chodila s oběma svými dcerami Terezkou (7 let) a Kristinkou (4 roky) na lekce pro matky s miminky a malými dětmi, v tom nejcitlivějším a doposud nejvíce transformačním období mého života.

Témata na cestě „spolubytí s dětmi“ jsou docela těžká. Pro odlehčení jsem oprášila svoji hlavní životní vášeň, zpěv a rozhodla se začít zpívat nahlasJ Tak vzniklo Rozeznění duše, zpívací workshop, opět v Áčku, s Arnoštkou Berouskovou.

Hodně štěstí všem! A těším se nashledanou, na viděnou nebo na zpívanou :)

Petra Hanelová


Kontakt:
mail: petra.hanelova@acentrum.eu, tel: 776 236 046

Aktuality

17. Leden
Milé ženy, dnes vám přinášíme čerstvý rozhovor s Petrou Bzirskou. V A centru...
16. Leden
Anketa, jaký online program byste v Áčku rády po dobu lockdownu? Vyplňujte, případně...
9. Leden
Aktuální online lekce pro děti, těhotné i po porodu a přednášky   Dobrý den milé ženy, opět...
16. Listopad
Dobrý den milé ženy, stále nabízíme aktivity také ONLINE - online lekce a přednášky ...