Masáž těhotných žen a speciální masáže – Praha | A CENTRUM

Masáž těhotných žen, Relaxační masáž s vonnými oleji, Indická masáž hlavy

 

Petra Kobrlová

Masáže: pondělí od 14 hodin nebo dle domluvy

Kontakt:
mail: masirujepetra@seznam.cz
tel: 723329281
www.masirujepetra.sweb.cz


„Zanechte všední starosti za dveřmi a nechte se hýčkat teplými, voňavými doteky při masážích, které si sami vyberete.“

K masážím používám nahřátý 100% bio kokosový olej lisovaný zastudena nebo kvalitní rostlinné oleje lisované zastudena (mandlový nebo směs mandlového, meruňkového, bio-sezam, makadamie, bio-slunečnice), které mohu obohatit 100% přírodními esenciálními éterickými oleji podle přání klienta. Rozsah a délka masáže jsou na domluvě.

 

Masáž těhotných žen:

Masáž těhotných je úžasnou technikou pro nastávající maminky, jak se nechat opečovat, jak zklidnit myšlenky, uvolnit se. Při těhotenství se mění těžiště, dochází k zatěžování pohybového aparátu a těhotné ženy často trpí bolestmi zad, šíje, nohou. Vyberte si jeden z masážních olejů namíchaných speciálně pro těhotné, který vám bude vonět. Po masáži celého těla se budete cítit příjemně uvolněná a v pohodě. Masírovaná žena leží na boku podložená polštáři, masíruje se od nohou, přes záda, šíji
a ruce až po hlavu.

Cena: 780 Kč/60 min. (záda + šíje + ruce + nohy + hlava)

 

 

Relaxační aroma masáž celého těla nebo vybraných partií:

Masáž uvolní a prohřeje namáhané svaly. Příjemná tichá hudba spolu s pomalými masážními hmaty navodí pocit relaxace a pohody. Vyberete si kvalitní masážní oleje, jež vám budou vonět a které budou vaši pokožku zároveň pěstit. Masáží se stimuluje krevní a lymfatický oběh, zrychluje se metabolismus, škodlivé látky se vyplavují a tělo se regeneruje.

Cena: 400 Kč/30 min. (záda + šíje), 700 Kč/60 min. (záda + šíje + ruce) 
nebo 1000 Kč/90 min., 1300 Kč/120 minut (celé tělo)

 

 

Indická masáž hlavy:

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění.

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.

Před masáží hlavy se provede uvolnění ramen, šíje, paží a krku. Indická masáž hlavy se dělá v sedě, klient je při ní oblečen. Při této masáži se nepoužívá olej.

Účinky masáže:
  • zklidňující, relaxační
  • odstraňuje migrény
  • odstraňuje stres, nespavost, únavu
  • odstraňuje hukot v uších
  • podporuje růst vlasů
  • zvyšuje koncentraci

Cena: 550 Kč/40 min. (šíje + ruce + hlava + obličej)


Klientky o masáži:

"Len velmi malo mamiciek si uvedomuje aka dokaze byt masaz v tehotenstve prospesna, nie len pre telo ale aj pre dusu a nase dost casto vysilujuce hormony :). A vzdy ked som od vas odchadzala, tak som mala pocit ze mam telo i dusu v uplnej harmonii, prestalo napatie a vsetko bolo zas fajn. Ste proste uzasna, keby som to mala popisat v skratke a kazda vasa masaz mi pomahala k pohodke, ktora je v tehotenstve tak dolezita :)!"
Martina Pacaiová (srpen 2015)

---

"Byla jsem mile překvapená klidným prostředím a příjemnou atmosférou. Při masáži jsem se báječně uvolnila a odreagovala, což mi po náročném dni udělalo moc dobře J. Použití vonných olejů a relaxační hudby bylo přesně to, co jsem od masáže očekávala. Těším se na další návštěvu!"
Veronika Černá (červenec 2013)

---

"Petro, já jsem s Vámi spokojená v rámci služeb, co poskytujete. Jste milá, vstřícná a umíte na člověka správně sáhnout."
Dana Beranová (srpen 2015)

Aktuality

17. Červen
Milé maminky, na konec prázdniny jsme si pro vás připravily hned 2 příměstské tábory ...
27. Květen
Na červen jsme pro vás připravili už některé akce naživo u nás v Karlíně. I nadále zůstáváme online...
14. Květen
Milé ženy, máme velkou radost, že můžeme otevřít lekce naživo. A které to jsou? Lekce pro děti:...
29. Duben
Krásné jaro, milé ženy :) Vypadá to, že se jaro rozhodlo definitivně zvítězit nad zimou. Dny...