Mgr. Simona Dejdarová

Telefon: 603 805 831
E-mail: dejdarova.simona@gmail.com

Člen Teamu

 

 

Simona je klinická psycholožka a psychoterapeutka, v A centru poskytuje psychologické konzultace, poradenství a psychoterapeutická sezení pro jednotlivce a skupiny.

Dlouhodobě se věnuje tématu raného vztahu matky a dítěte, perinatální psychologii (otázky početí, těhotenství, porodu a kojeneckého období), sourozeneckým vztahům, výchově dětí.

Po tříletém studiu sociologie vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK, složila atestaci z klinické psychologie na IPVZ a absolvovala výcvik v psychoanalytické psychoterapii (sebezkušenostní a teoretickou část) v Institutu Aplikované Psychoanalýzy.

V minulých letech Simona pracovala jako psycholožka v Krizovém centru Linky Bezpečí, v soukromé praxi, jako školní psycholožka na základní a mateřské škole a dosud působí jako psycholožka pacientské organizace Parent Project, která se stará o rodiny dětí se svalovou dystrofií. Simona má zkušenosti s vedením bálintovských skupin, laktačním poradentsvím, kojeneckými masážemi, waldorfskou a montessori pedagogikou, s projektivními technikami a s terapeutickým využitím pohádek.

Dvacetiletou psychologickou praxi Simona průběžně ladí s rodinným životem, společně se svým mužem pečuje o pět dětí (dvě z nich se narodily v porodnici a tři doma).

Raný vztah matka - dítě (psychologické poradenství)

Aktuality

26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...
11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...