Mgr. Simona Dejdarová

Telefon: 603 805 831
E-mail: dejdarova.simona@gmail.com

Člen Teamu

 

 

Simona je klinická psycholožka a psychoterapeutka, v A centru poskytuje psychologické konzultace, poradenství a psychoterapeutická sezení pro jednotlivce a skupiny.

Dlouhodobě se věnuje tématu raného vztahu matky a dítěte, perinatální psychologii (otázky početí, těhotenství, porodu a kojeneckého období), sourozeneckým vztahům, výchově dětí.

Po tříletém studiu sociologie vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK, složila atestaci z klinické psychologie na IPVZ a absolvovala výcvik v psychoanalytické psychoterapii (sebezkušenostní a teoretickou část) v Institutu Aplikované Psychoanalýzy.

V minulých letech Simona pracovala jako psycholožka v Krizovém centru Linky Bezpečí, v soukromé praxi, jako školní psycholožka na základní a mateřské škole a dosud působí jako psycholožka pacientské organizace Parent Project, která se stará o rodiny dětí se svalovou dystrofií. Simona má zkušenosti s vedením bálintovských skupin, laktačním poradentsvím, kojeneckými masážemi, waldorfskou a montessori pedagogikou, s projektivními technikami a s terapeutickým využitím pohádek.

Dvacetiletou psychologickou praxi Simona průběžně ladí s rodinným životem, společně se svým mužem pečuje o pět dětí (dvě z nich se narodily v porodnici a tři doma).

Raný vztah matka - dítě (psychologické poradenství)

Aktuality

11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...
14. Březen
Milé ženy, A centrum je od pátku 13.3. 2020 zavřeno do odvolání. Respektujeme tak opatření...