Cykly

  • Rezervaci místa v cyklu je třeba potvrdit uhrazením kurzovného, nejpozději 6 dní před začátkem kurzu. Platbu lze provést převodem, v hotovosti, případně jinak (více o možnostech platby zde). Platební údaje naleznete u vybraného kurzu. Při platbě převodem více kurzů najednou prosím uhraďte každý zvlášť, s příslušným variabilním symbolem. 

  • V případě, že se po uhrazení kurzu rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního či rodinného důvodu, bude vám odečten storno poplatek ve výši 25% z ceny kurzu, nebo za sebe můžete najít náhradníka. 

  • Před každým cyklem je možné navštívit jednorázovou ukázkovou lekci. V případě, že jste ukázkovou lekci nestihli a nejste si jistí, zda Vám bude vybraný cyklus vyhovovat, obraťte se prosím na recepci.

  • Při návštěvě první lekce cyklu Vám bude vystavena cyklová permanentka.  Po přihlášení a zaplacení cyklu již není třeba se na další lekce přihlašovat. Žádnou z cyklových lekcí nelze hradit univerzální permanentkou.

  • Při absenci je třeba se z lekce omluvit na recepci A centra, nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Při omluvě v den konání prosíme pouze telefonicky. Pozdní omluvu bohužel nelze uznat pro účel náhrady, i tak ale budeme rádi, když nám zavoláte.

  • Náhrady omluvených lekcí se odvíjí od toho, zda máte cyklus uhrazený od začátku nebo jste přistoupili později: celý cyklus – 2 náhrady, od II. lekce – 1 náhrada, od III. lekce - bez náhrady. Lekce lze nahradit během dalšího cyklu nebo jiného cyklu se stejnou délkou lekce. Náhrady lze uplatnit nejpozději do konce následujícího cyklu, je třeba se na ně předem přihlásit na recepci A centra.

  • Pokud není kapacita cyklu naplněna, lze do něj ještě nastoupit od II. nebo III. lekce a doplatit pouze zbývající lekce. Přihlašování na II. a III. lekci se otevírá vždy po předchozí lekci, dle počtu zbývajících volných míst v cyklu.

  • Pokud je kapacita kurzu naplněna (přihlášky jsou uzavřené), kontaktujte prosím recepci, zapíšeme si Vás na seznam náhradníků.

  • Vezmete-li s sebou více než jedno dítě, za druhé dítě platíte poloviční kurzovné, třetí dítě je zdarma. Nelezoucí miminko je vždy zdarma. Kurzovné za druhé dítě lze předplatit stejně jako cyklus, za poloviční cenu cyklu, nebo platit jednorázově za poloviční cenu jednorázového vstupu.

 

Aktuality

23. Říjen
Krásný den,   pro pořádek přinášíme přehled, za jakými službami můžete přijít do A centra...
10. Říjen
Milé ženy i děti, provoz v A centru od 14.10. je následující: - Jsou zavřené veškeré lekce cvičení...
28. Září
Od října 2020 otevíráme v A Centru v Karlíně podpůrnou psychoterapeutickou...
26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...