Kurzy

Znakujeme se zpěvem a hrou

Znakování pro nejmenší metodou Baby Signs.

Znakujeme se zpěvem a hrou je jedinečný 12dílný kurz vytvořený profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn tak, aby pomáhal dětem v rozvoji jejich schopností a aby se rodiče naučili správně metodiku Baby Signs doma používat.

Děti pomocí jednoduchých gest vyjadřují své myšlenky, vzpomínky, emoce i bolístky a ve chvíli, kdy jsou připravené slovo vyslovit, znak ze své komunikace vypouští.

Celým kurzem provádí medvídek Beebo, který dětem i rodičům pomáhá s učením jednotlivých znaků při veselých písničkách a zábavných aktivitách. Rodiče se dále dozví praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí.

V ceně jsou písničky ke stažení a dva zpěvníčky, ve kterých najdete nejen texty písní, ale i praktické rady o výchově a vývoji dětí do tří let + další materiály, včetně společné skupiny na WhatsApp.

Do kurzu lze naskočit i v průběhu. Lektorka Vás zpětně může znaky doučit. 

Minimální kapacita 3 děti, maximálně 6 dětí na kurzu.

Vede zkušená lektorka Lucie Humrová.

Cena: 12 dílný kurz Znakujeme se zpěvem a hrou (pro děti 6–36 měsíců) stojí 2990 Kč včetně materiálů. Cenu kurzu lze v případě potřeby rozdělit na 2 splátky (tzn. 1.-6. lekce 1495 Kč, 7.-12. lekce 1495 Kč).

Dotazy směřujte přímo na lektorku: tel. 724 842 723, aktivityslucii@gmail.com.

Přihlašování zde.

Termíny:

  • 7.10. – lekce zdarma – ochutnávka.
  • 14.10. 2022 začátek kurzu, 27.1. 2023 konec kurzu. 18.11. se kurz nekoná.

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.

Znakujeme se zpěvem a hrou

provází

Lucie Humrová

Lektorka znakování metodou Baby Signs®.