Kurzy

Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu

Přijďte se seznámit s Vaším pánevním dnem :o)

Pánevní dno je velmi důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou­ rovinu – tedy tu tělesnou, ale i emoční a ener­getickou. 

V průběhu pravidelného setkávání nahlédneme pod pokličku těchto rovin metodou 3×3 Renaty Sahani.

Tělo

* Naučíte se, jak posílit a relaxovat svaly pánevního dna, aby se zlepšily Vaše fyzické potíže v podobě inkontinence, bolestivé menstruace, bolesti v kříži a jiné. Práce s pánevním dnem pomáhá s funkční neplodností, pomáhá s přípravou na porod (dobře se nacítit na své tělo) a po porodu a pomáhá vrátit pánevní dno zpět do kondice.

Emoce

* Podíváte se na to, jak funguje pánevní dno jako emoční barometr a naučíte se pracovat s bioenergetickými cviky pro pánevní pancíř. Naleznete tak mnohem větší emoční stabilitu, která je základní esencí ženské moudrosti.

Energie

* Objevíte kouzlo PC svalu, který je zdrojem ženské energie a síly. V neposlední řadě je zodpovědný za kvalitu našeho orgasmu a tak se můžete těšit i na zlepšení prožitku v této oblasti. (Partnery zúčastněných žen, velmi doporučováno :o)).

Těšit se můžete i na ženský kruh, který je už sám o sobě léčivý, sdílení ostatních žen a další různé drobnosti, které pootevřou dveře k objevování sama sebe.

Pro těhotné jsou lekce vhodné mezi 14. (13+0) a 35. (34+6) týdnem.

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.

Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu

provází

Mgr. Michaela Hronová

lektorka pánevního dna