Ostatní jednorázové akce

Rodinné konstelace

Ty na sebe poukazují například: problémy v rodinných a partnerských vztazích, nízkým sebevědomím, nespokojeností v práci, nemocemi dětí a rodičů. Jaký je přínos?  

  • zlepšení rodinných a partnerských vztahů
  • zvýšení sebevědomí a životní energie
  • výběr vhodného oboru, pozice, školy pro Vás nebo Vaše děti
  • dhalení příčin nemocí

Rodinu lze vnímat jako systém vztahů s lidmi, k nimž neoddělitelně patříme. Mezilidská zranění a chybějící články či prohozené role v rodině jsou příkladem příčin problémů, které lze konstelováním odhalit a napravit.

Rodinných konstelací se lze zúčastnit ve třech základních rolích:

1) jako pozorovatel (například při první návštěvě); 2) jako klient, který si chce postavit náhled na situaci („chci se podívat na…“); 3) jako klient, který přichází s konkrétní zakázkou („chci vyřešit či zlepšit…“)

Pokud si stavíte náhled či řešíte konkrétní zakázku, je dobré znát těžké osudy v rodině pro čtyři poslední generace (vy, rodiče, prarodiče a praprarodiče). Ideální je přinést graficky zpracovaný genogram s těžkými osudy. Potřebujete-li inspiraci jak na to, obraťte se na Jana Krejčiříka (724 714 188).

Samotná konstelace probíhá tak, že sdělíte své zadání a dle pokynů průvodce si vyberete z přítomné skupiny zástupce za členy rodiny a rozestavíte je v prostoru. Jakmile zástupci převezmou role v konstelaci, začnou zároveň přebírat i pocity těch které reprezentují. Díky tomu je možné „konstelovat“ jasný obraz o sledovaném systému a postupně uvolňovat bloky, které se v něm ukazují. Dochází při tom i k pochopením příčin vnitřních křivd, které se tímto procesem zmírňují. Konstelace zpravidla končí ve chvíli, kdy je nalezeno dobré řešení a systém je blíže rovnovážnému stavu, než byl na začátku konstelace. Dopad do reálného života se může projevit téměř okamžitě i s určitým zpožděním v řádu týdnů či měsíců.

Konstelacemi provází Jan Krejčiřík

Cena celodenních konstelací 1250,–Kč   Možnost individuální přípravy před konstelací, kterou Vás provede Jan Krejčiřík. Objednávat se můžete na webu - www.shifting.cz nebo na čísle 724 714 188.

Nejbližší akce

Rodinné konstelace

provází

reference