Ostatní jednorázové akce

Rodinné konstelace

Ty na sebe poukazují například: problémy v rodinných a partnerských vztazích, nízkým sebevědomím, nespokojeností v práci, nemocemi dětí a rodičů. Jaký je přínos?    zlepšení rodinných a partnerských vztahů  zvýšení sebevědomí a životní energie  výběr vhodného oboru, pozice, školy pro Vás nebo Vaše děti

 odhalení příčin nemocí

Rodinu lze vnímat jako systém vztahů s lidmi, k nimž neoddělitelně patříme. Mezilidská zranění a chybějící články či prohozené role v rodině jsou příkladem příčin problémů, které lze konstelováním odhalit a napravit.

Rodinných konstelací se lze zúčastnit ve třech základních rolích:

1) jako pozorovatel (například při první návštěvě); 2) jako klient, který si chce postavit náhled na situaci („chci se podívat na…“); 3) jako klient, který přichází s konkrétní zakázkou („chci vyřešit či zlepšit…“)

Pokud si stavíte náhled či řešíte konkrétní zakázku, je dobré znát těžké osudy v rodině pro čtyři poslední generace (vy, rodiče, prarodiče a praprarodiče). Ideální je přinést graficky zpracovaný genogram s těžkými osudy. Potřebujete-li inspiraci jak na to, obraťte se na Jana Krejčiříka (724 714 188).

Samotná konstelace probíhá tak, že sdělíte své zadání a dle pokynů průvodce si vyberete z přítomné skupiny zástupce za členy rodiny a rozestavíte je v prostoru. Jakmile zástupci převezmou role v konstelaci, začnou zároveň přebírat i pocity těch které reprezentují. Díky tomu je možné „konstelovat“ jasný obraz o sledovaném systému a postupně uvolňovat bloky, které se v něm ukazují. Dochází při tom i k pochopením příčin vnitřních křivd, které se tímto procesem zmírňují. Konstelace zpravidla končí ve chvíli, kdy je nalezeno dobré řešení a systém je blíže rovnovážnému stavu, než byl na začátku konstelace. Dopad do reálného života se může projevit téměř okamžitě i s určitým zpožděním v řádu týdnů či měsíců.

--------------------------------------------------------------------  Konstelacemi provází Jan Krejčiřík

Cena celodenních konstelací 1250,–Kč   Možnost individuální přípravy před konstelací, kterou Vás provede Jan Krejčiřík. Objednávat se můžete na webu www.shifting.cz nebo na čísle 724 714 188.

Nejbližší akce

Rodinné konstelace

provází

reference