Partnerská příprava na porod a šestinedělí jinak

Partnerské ladění na porod a šestinedělí

Informace, rady a zkušenosti, které jsou potřebné pro doplnění všech předporodních kurzů. Čeká vás 2dílná předporodní příprava se speciálním zaměřením.

Víte, že menstruační cyklus připravuje ženu a její tělo na porod už před otěhotněním?
Biologický hormonální rytmus cyklu má každá žena přibližně podobný. Podstatné však je, jak ho prožívá a přistupuje k jednotlivým etapám měsíčního cyklu, jak vnímá nálady a změny, s tím spojené.

V I. dílu POROD si připomeneme všechny 4 fáze a vysvětlíme si:

 • jak se projevují v porodním procesu a jaké indicie to může zviditelnit pro vás i vašeho partnera
 • jak se pak můžete lépe orientovat v porodním procesu
 • jak lze využít podporu partnera u porodu, díky vašemu individuálnímu partnerskému nastavení a sexualitě
 • jak se připravit na BOLEST u porodu/ dech, úlevové pozice, rebozo šátek aromaterapie, homeopatie, akupresura /
 • jak zvládnout a uvolnit případné obavy a strachy

BONUS: 10% sleva na individuální kurz: Podporující masáž partnera pro těhotnou ženu. /Blahodárně působí nejen pro budoucí maminku, ale taky pro děťátko v děloze/

Víte, jaká je role miminka u porodu a co je pro něj zásadní po narození?

Miminko vnímá, učí se a pamatuje si již v prenatálním období. Ví, co má dělat, aby se mohlo narodit, a očekává od vás adekvátní péči. Co to znamená?

V II. dílu ŠESTINEDĚLÍ si řekneme, co je nejpodstatnější pro celostní zdravý vývoj miminka a ujasníme si:

 • jak zážitek z porodu/ať je jakýkoliv/ ovlivňuje miminko i maminku a co je vhodné podpořit a uvolnit
 • jaké jsou ZÁKLÁDNÍ POTŘEBY dítěte z pohledu Pesso Boyden psychoterapie
 • jak je vhodné naplňovat tyto potřeby a přiměřeně reagovat na všechny projevy miminka tak, aby bylo adekvátně syceno a opečováno
 • jak zvládnout PLÁČ MIMINKA a jak se v něm orientovat
  • jak připravit sebe, partnera, příbuzné na šestinedělí a péčí o miminko, včetně nošení a polohování

BONUS – dárek ke kurzu: materiály o 5 základních potřebách + 10% sleva na poporodní aroma masáž u vás doma v přítomnosti vašeho miminka/Praha a okolí/

Těším se na vás a ráda vám pomůžu nastavit vaše nejvhodnější naladění na porod a péči o vaše miminko.

Bude prostor pro vaše dotazy a praktické ukázky. Pro bližší informace ke kurzu mi zavolejte nebo napište. Děkuji.

Těší se na vás MgA. Katarína Zatovičová

 • I. POROD – 150 minut, cena 1050 Kč
 • II. ŠESTINEDĚLÍ – 150 minut, cena 1050 Kč
 • I. + II. zvýhodněná cena 1800 Kč

Kurz probíhá živě i online formou. Pro online připojení pište lektorce na prozivot@atlas.cz nejpozději den před začátkem lekce kurzu. Registrujte se přes link níže u „nejbližší akce“.

Nejbližší akce

Partnerská příprava na porod a šestinedělí jinak

provází

MgA. Katarína Zatovičová

zakladatelka A centra, lektorka, průvodkyně mateřstvím

reference

Děkujeme Vám za slova podpory a pochopení, která jste pro nás měla na vašem kurzu Partnerského předporodního ladění. Děláte úžasnou práci! Přála bych všem ženám, aby našly někoho jako vy, kdo jim otevře oči a sdělí jim jednoduchou pravdu "ty můžeš porodit své dítě." My už to víme, my už jsme to dokázali - já, můj muž a naše dokonalá dcera… Děkujeme.
Lucie a Ondřej, Partnerské a těhotenské předporodní setkání
Katarína je skvělá, energická žena, která vás dokáže podpořit a informovat o všech třech nejdůležitějších fázích zrodu nové bytosti. Na jejím Těhotenském ladění jsem se dozvěděla spoustu užitečného nejen o těhotenství, ale i praktická doporučení k porodu a šestinedělí. Dokonce i moje maminka měla možnost zúčastnit se taky. Tento kurz vřele doporučuju.
Zkušenost z kurzu Těhotenské ladění s miminkem
Vzpomínám na místo, kde jsem se poprvé dostala k naprosto fascinujícím informacím. Je to místo, kde dostanete podporu se vším všudy. A centrum: první rodinné centrum v Čechách je naprosto vřelé, rodinné prostředí. Katarína, zakladatelka, je důkazem toho, že možné je všechno. V lidskosti, respektu a lásce. Až s ní jsem pochopila, jak moc důležitá je příprava na porod a role duly nejen v těhotenství a při porodu, ale i po něm. V době, kdy měla moje dcera pár týdnů, tak Katarína neváhala a navštívila mě v Plzni. Vzala Arianku do náruče. Nechala mě vybrečet, postěžovat si, nadechnout se... namasírovala Arianku, mě obejmula, ukázala mi pár triků, jak šátkovat, jak si ulevit, jak to či ono.
Pavla Skálová, reference na Katarínu Zatovičovou
Abych své těhotenství prožívala v harmonii, potřebovala jsem pochopit, co se to se mnou vlastně děje. Díky Partnerskému předporodnímu setkání jsem porozuměla, jak se moje tělo a mysl na porod připravovaly už dávno a nabrala jsem sebedůvěru sama v sobě, že porod zvládnu a že si můžu jako žena důvěřovat. Díky paní Kataríně, která nám dala, nejen praktické rady ohledně porodu a šestinedělí, ale také, porozumění a důvěru, jsem přestala mít strach. Vím, že porod zvládnu. Děkuji atmosféře A centra i paní Kataríně, že své těhotenství prožívám v klidu a plnými doušky tak, jak jsem si přála. Těšíme se na porod.