Bc. Zuzana Boková

Bc. Zuzana Boková

produkce

tvůrčí tým

Tel. 605000341 E-mail: zuzana.bokova@acentrum.eu

Vystudovala jsem Blízkovýchodní studia, která mne přinesla mnoho zajímavých pracovních možností a příležitostí, pracovala jsem v diplomacii, ve státní sféře, v obchodu a turistickém ruchu, vše bylo kaleidoskopem různých zkušeností a získaných dovedností, avšak v jeho středu jsem byla vždy takovým prostředníkem mezi světem venku a uvnitř (dané organizace).

Zároveň jsem velkou a velmi podstatnou část své pozornosti, energie a času věnovala hledání cesty k sobě a k Životu, přes 20 let mne provází jóga, tanec a různé terapeutické a léčivé praxe, setkávání a také řada velmi laskavých učitelů a průvodců. Absolvovala jsem výcvik lektorek kruhů pro ženy, jsem certifikovanou lektorkou hathajógy, jógy pro těhotné a po porodu. A jak to bývá, tím, že jsem si prošla intenzivními výcviky, při kterých se vyčistily mnohé energetické bloky, brzy jsem otěhotněla.

Jsem tedy maminkou čtyřletého chlapečka a dvouleté holčičky. Cesta mateřství je krásná, lehká, ale i nesnadná, radostná, někdy se slzami, někdy výbušná, odevzdaná, někdy v nadhledu, někdy v plném ponoření se do emocí, ale v každém případě opět nás vede k Sobě.

A díky tomu jsem hledala (a našla) novou pracovní cestu, jak vše spojit a propojit… A přišla nabídka z mne velmi milého Áčka, které znám díky kurzu masáží miminek (velmi laskavé a milé setkání, i díky jeho lektorce Kataríně). Bylo to pro mne jasné, nabídnout a spolutvořit krásný, pečující a hýčkající prostor pro ženy, maminky a děti, tatínky, pro mateřství, rodičovství a partnerství. Jsem v Áčku nyní od května a velmi se těším na setkání s vámi, jak v pozici produkční, na kterou se pozvolna připravuji, tak i na recepci.