Petra Hanelová

Petra Hanelová

předsedkyně správní rady

správní rada

https://petrahanelova.cz

Mým darem je vidět souvislosti, které se skrývají pod povrchem a umění popsat je a předat. Pomáhám rodičům najít cestu k dětem a při tom objevovat, uzdravovat a posouvat sebe sama.

Než se mi před 10 lety narodila první dcera, byla jsem nevědomá a na cestu k sobě mě dovedlo právě mateřství a to, že jsem ho v některých směrech absolutně nedávala. Postupně jsem „byla donucena“ začít vědomě naslouchat a pracovat s tématy, které ve mně otevíraly moje dcery. Začala jsem žít vědomě. Což ve spojení s tím, že rozumět dětem je pro mě přirozené, stejně jako pochopit věci do hloubky a umět je srozumitelně popsat, mě přivedlo právě k mojí práci s rodiči. V současné době především prostřednictví online kurzů a online programů.

Do Áčka jsem začala chodit, když mojí první dceři byly 3 měsíce. Znamenalo pro mě hodně mít kam jít s takto malým miminkem. Později jsem začala spolupracovat jako fundraiser, pak správce fb stránky a copy. Absolvovala jsem lektorský kurz Lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, který byl pro mne především startem osobního rozvoje a mojí cesty k sobě. Áčko s vděčností vnímám jako svůj domov, jako místo svého znovuzrození. V současnosti jsem členkou správní rady.

služby

předsedkyně správní rady