Pavlína Landovská

Pavlína Landovská

lektorka Montessori

lektoři

K dětem ji to odjakživa přitahovalo, miluje sport, přírodu, a tak její první zkušenost s dětmi byla trenérská. Trénovala mladší žákyně basketbal. Pracovala v táboře mladých ochránců přírody jako oddílový vedoucí. V roce 1993 se vydala do Británie, kde se kromě hlídání osmileté holčičky věnovala studiu anglického jazyka.

Od dětství se zajímala o ekologii, zdravý životní styl a osobní rozvoj, a to ji přivedlo na kurzy One Brain u paní Zdeňky Jordánové, u které pokračovala v kurzech mandaly a seznámila se s myšlenou Marie Montessori. Absolvovala všechny Montessori kurzy u paní Štarkové. V roce 2010 se účastnila kurzu „Ho óponopono“, který vedl pan Ihaleakala Hew Len, Ph.D, a od té doby praktikuje tuto metodu v každodenním životě.

V roce 2013 absolvovala kurz Chůvy a Hrajeme si Montessori u Moniky Němcové a od září tohoto roku pracuje jako lektor Hrajeme si Montessori v mateřských centrech.

V roce 2013–2014 absolvovala rekvalifikační kurz Lektor pro práci s rodinou (pro děti 0–6 let), který na jaře zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek.

Má syna Honzíka (2005).

V A centru vede:

  • Hrajeme si Montessori

Kontakt:

Tel. 602 939 070 E-mail: plandovska@gmail.com