Pavla Kohoutová

Pavla Kohoutová

ředitelka a lektorka

tvůrčí tým, lektoři

Tel. 608 988 845 E-mail: pavla.kohoutova@acentrum.eu

Jsem moc ráda, že si mě Áčko našlo a že pro něj mohu zúročit své zkušenosti, získat další a spolutvořit prostor lásky, pochopení a podpory. Jsem otevřena novým myšlenkám a spolutvoření.

Áčko si mě zavolalo přes jednu ženu, která je s ním spojená už dlouhá léta. Svou pracovní dráhu jsem začínala klasicky v obchodní sféře, měla jsem štěstí na oblasti, které mě bavily, uplatnila jsem tam své talenty a kde jsem se zároveň měla co naučit.

Byla jsem projektovou manažerkou v překladatelské sféře, šest let produkční a account manažerka v event managementu v agentuře a sedm let na volné noze, kde jsem naučila další marketingové dovednosti pro různorodé projekty v obchodě, kultuře i politice.

Velkým zlomem pro mě bylo celkové vyhoření v roce 2012. Věděla jsem, že musím změnit náhled nejen na svůj pracovní, ale i osobní život. Hledala jsem místo s přesahem, kde mi má vydaná energie přinese nejen peníze, ale také dobrý pocit z práce, která má smysl. Našla jsem se v roce 2014 v nezisku. Měla jsem opět „štěstí“ na krásné projekty jako Hearth.net, Tibet Open House, Ekocentrum Loutí, Lesní klub Pramínek a organizaci seberozvojových programů pro různé učitele, až jsem se osmělila a od roku 2020 rozvíjím i svůj hudební projekt Saraswati Sounds, kdy s lidmi zpívám mantry a bhajany a další léčivé tóny – a harmonii přinášíme i do Áčka.

služby

V A centru vede:

  • Večer s posvátnými mantrami