Pavla Kohoutová

Pavla Kohoutová

ředitelka

tvůrčí tým

Tel. 608 988 845 E-mail: pavla.kohoutova@acentrum.eu

Je mi ctí, že mohu spolutvořit Áčko - prostor podpory, pochopení a lásky. Jsem otevřena novým přístupům a spolupráci.

Téma mezilidských vztahů, rodin a porodnictví prochází nyní velkou transformací – spolu s mnoha dalšími tématy v naší společnosti. Ve společenství 50 áčkových žen i mužů vytváříme prostor podpory, pochopení a lásky. Dohromady už 26 let, já čtvrtým rokem. Děkujeme, že můžeme a že k nám přicházíte.

Áčko si mě zavolalo přes jednu ženu, která je s ním spojená už dlouhá léta. Svou pracovní dráhu jsem začínala klasicky v obchodní sféře, měla jsem štěstí na oblasti, které mě bavily, uplatnila jsem tam své talenty a kde jsem se zároveň měla co naučit.

Byla jsem projektovou manažerkou v překladatelské sféře, produkční a account manažerka v event managementu v agentuře a posléze na volné noze. Naučila jsem se marketingové dovednosti pro různorodé projekty v oblasti obchodu, kultury i politiky.

Velkým zlomem pro mě bylo celkové vyhoření v roce 2012. Věděla jsem, že musím změnit náhled nejen na svůj pracovní, ale i osobní život. Hledala jsem místo s přesahem, kde mi má vydaná energie přinese nejen peníze, ale také dobrý pocit z práce, která má smysl. Našla jsem se v roce 2014 v nezisku. Měla jsem opět „štěstí“ na krásné projekty jako Hearth.net, Tibet Open House, Ekocentrum Loutí, Lesní klub Pramínek a organizaci seberozvojových programů pro různé učitele.

Od roku 2020 rozvíjím svůj osobní hudební projekt Saraswati Sounds, kde lidi provázím setkáními s posvátnými mantrami a pomáhám jim na cestě k jejich podstatě. Od roku 2022 pořádám večery se zpíváním manter a OM Chantingem i v A centru a od roku 2023 nabízím také lekce Harmonizace zpěvem pro těhotné a ženy s miminky. Těším se na naše setkání ve zpěvu a harmonii.