Bc. Leila L. Havran Herianová

Bc. Leila L. Havran Herianová

lektorka angličtiny, koučka

lektoři, terapeuti

Pochází z Moravskoslezského kraje, kde strávila své dětství. V roce 2005 promovala na Univerzitě Palackého Olomouc z oboru Léčebná Rehabilitace a Fyzioterapie, následně v oboru sedm let pracovala a nadále se vzdělávala a vzdělává i v příbuzných oborech: Psychologie, Sociologie, Náboženství, Neurověda apod.

Posledních deset let vyučuje angličtinu, koučuje a mentoruje studenty a profesionály, kteří se chtějí posouvat dále ve svém oboru či profesi. Je maminkou dvěma synům, manželkou a spokojenou ženou. V červenci 2021 začala studovat MBA obor Leadership, Coaching a Mentoring na Edu Effective Business School, aby své zkušenosti podpořila dalším vzděláním.

V A centru pro vás anglicky přednáší v cyklu pod názvem Upgrading Motherhood, kde usiluje o přiblížení širokého spektra univerzálních zkušeností matek i vědeckých poznatků, které tyto intuitivní zkušenosti z velké většiny podporují. Program zasahuje do všech koutů toho, co znamená být matkou a rozpíná se i do vztahů rodinných, či společenských. Po přednášce je vždy prostor pro debatu, otázky a odpovědi a společné zkoumání.

Mimo Upgrading Motherhood Leila nabízí:

  • Individuální koučink (podpora klienta při zkoumání jeho dalšího směřování a růstu).
  • Mentoring pro studenty a učitele v přístupu k efektivnímu sebevzdělávání a vliv centrální nervové soustavy a pohybu na schopnost učení a akademický výkon.
  • Výuka anglického jazyka a konverzace.

Články lektorky:

Speak the truth

Some lessons need time to learn