Kurzy

Tandemové vázání

Nošení více dětí v šátku případně kombinované s nosítkem.

Připravila jsem pro vás kurz pro pokročilé, jakým je vázání tandemu, tedy 2 dětí – dvojčat nebo sourozenců různého věku. Kurz je vhodný pro těhotné (k dispozici manipulační panenky), maminky s novorozenci i většími dětmi. Přítomnost partnera je samozřejmostí. V případě, že kojíte nebo se potřebujete věnovat miminku, může vstřebávat informace za vás, pokud se zrovna učíte, může o něj pečovat.

Pokud čekáte/máte dvojčata a nikdy jste nenosily, doporučuji nejdříve navštívit základní kurz vázání, kde se naučíte úvaz pro jedno dítě, který se vám bude hodit i při dvojčatech.

Naučím vás vázat své děti či dvojčátka do fyziologicky vhodné polohy, která je pro ně bezpečná a pro vás pohodlná. Vázat můžete s panenkou či vlastním dítětem. Vysvětlím vám podrobně správné principy nošení, vše si předvedeme.

**Naučíme se:

  • Úvaz pro malá dvojčata na BŘICHO

    • ÚVAZ NA BŘICHO a ZÁDA vhodný i pro sourozence.

    • Nácvik nahození dítěte na záda.

  • Ukážeme si jak na KOJENÍ V ŠÁTKU, aniž byste musela dítě/děti z šátku vyndávat.**

V průběhu vázání si řekneme vše důležité ohledně nošení dětí. Na kurz není nutné mít vlastní šátek, ale je to samozřejmě možné. V případě zájmu vám pomohu s VÝBĚREM ŠÁTKU, NOSÍTKA a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků.

Na závěr vám poradím, jak správně při nošení sebe a děti po celý rok oblékat. Zodpovím vaše dotazy.

Prozatím není vypsaný termín

Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se o nadcházejícím termínu včas.