Najdi a odblokuj svůj potenciál | A CENTRUM

Najdi a odblokuj svůj potenciál

8. Prosinec | 10:00 - 18:00

NAJDI A ODBLOKUJ SVŮJ POTENCIÁL

Volný cyklus čtyř prožitkových seminářů určených pro všechny, kteří hledají svou životní práci, nové nasměrování podle duše a touží najít a rozvinout svůj potenciál a talenty.

Naše největší slabost leží ve vzdávání se. Nejjistější cesta k úspěchu je zkusit to ještě jednou.
Thomas A. Edison

Každý z nás dostal do vínku svůj vlastní potenciál a talenty, jejichž rozvoji by se měl v životě věnovat. V případě, že jsme od dětství vedeni k rozvíjení svého potenciálu, prožíváme svůj život jako smysluplný, radostný a jsme schopni překonávat různé překážky a výzvy, které nám přicházejí. Tím, že žijeme své životy, také inspirujeme ostatní, aby se vydali na cestu k realizaci svých talentů.

Bohužel, často dochází k tomu, že už v rodině jsme od svých talentů a potenciálu výchovou odpojeni, ztrácíme kontakt se svou intuicí, srdcem i duší a postupně, pod vlivem společenských předsudků, sejdeme ze své životní cesty, případně na ni ani nenastoupíme. Děláme práci, která nás nebaví, žijeme ve vztazích bez lásky a zůstáváme na místech, kde se necítíme dobře.
A proto vznikl cyklus těchto seminářů, abychom vám, kdo hledáte a toužíte po naplnění v životě, pomohly najít váš TALENT, VÁŠEŇ A NOVÝ ŽIVOTNÍ SMĚR.

Vytvořily jsme pro vás unikátní kombinaci metod, kineziologie, koučinku, kreativních metod myšlení a esencí Araretama, s jejichž pomocí dosáhnete maximálních výsledků.


Další termíny: 17. listopadu, 8. prosince, 12. ledna. Můžete se těšit na tento program:

Sobota 27.10.2018 od 10.00 do 19.00  – TALENT, Ivana Jaitnerová
Budeme pracovat s esencí Araretama – Talent. Pomocí kineziologických odblokování, bachových esencí a sdílení ve skupině najdeme a odblokujeme systémy přesvědčení, bloky a traumata, která vám brání ve spojení se sebou a nalezením svého potenciálu

Sobota 17.11.2018 od 10.00 do 19.00 – VÁŠEŇ, Ivana Jaitnerová
Naladíme se na esenci Araretama – Vášeň, půjdeme více do hloubky a dále budeme odkrývat a léčit vaše vnitřní zábrany, blokády a zákazy, které vytáhlo na světlo užívání předchozí esence Talent.

Sobota 8.12.2018 od 10.00 do 19.00 – SMĚR, Ivana Jaitnerová
Navážeme na předchozí dva semináře a esence a využijeme esenci Směr při této práci. Na tomto semináři už se vám začne jasně ukazovat vaše další nová cesta. Budeme opět pracovat na odstranění bloků, které vás brzdí a ujasníte si, jaké konkrétní činy musíte udělat, abyste dokázali udělat změnu a vydali s tím správným SMĚREM.

Sobota 12.1.2019 od 10.00 do 19.00 – REALIZACE

Ivana Jaitnerová 10.00 - 13.00 Eneagram záměru

Martina Strolená 13.30 - 19.00  

Vytvoříme si myšlenkové mapy ke svému tématu/projektu a využijeme vision boardů pro jejich lepší realizaci. Projdeme procesem nastavení dalších kroků a způsobu, jak pracovat v nastavených milnících alias jak svým vzdušným zámkům postavit bytelné základy.

TATO PRÁCE BUDE VELMI INTENZÍVNÍ A HLUBOKÁ, Z TOHOTO DŮVODU JE POČET ÚČASTNÍKŮ OMEZEN NA 10 OSOB.


Vedou Ivana Jaitnerová, kineziolog-terapeut a Martina Strolená, koučka a lektorka manažerských dovedností.

Ivana Jaitnerová, kineziolog-terapeut. 

Poradenství v oblasti rozvoje osobnosti se věnuje od roku 1996. V letech 1996 – 1998 absolvovala 12 kurzů kineziologie – systém One brain, pod vedením americké lektorky Carol Ann Honz, které zakončila tréninkem pro facilitátory. Dále kurz AURA SOMA I, půlroční seminář Studna těla, vedený PhDr. Helenou Šalátovou, roční účast na konstelačních seminářích, zaměřených na léčení traumat v rodinném systému, pod vedením lektora Radima Resse. Poskytuje poradenství v oblasti zdraví, vztahů a seberealizace pro dospělé i děti. Pořádá semináře pro ženy, zaměřené na přijetí svého těla, využívání intuice a práci s ženskou mystikou.

Martina Strolená, koučka a lektorka kurzů dovedností v oblasti obchodu a manažerských dovedností. 

Rozvoji dospělých především pro velké korporace se věnuji osmnáct let. Na svých kurzech či individuálních setkáních vidím, jak je důležité vědět, co opravdu chci ve svém životě dělat
a co dokáže každý bez rozdílu věku, pokud se pro něco opravdu rozhodne. Bude mi velkou ctí být jednou z Vašich průvodkyní.


Přihlášky zasílejte na email: ivana.jaitnerova@seznam.cz 

V přihlášce zašlete Vaše datum narození pro zpracování numerologického rozboru. Více info: www.ijporadna.cz

Cena: 1.800 Kč/jednotlivý seminář.

Platba: nevratná záloha 500 Kč, prosíme zaslat nejpozději do  20.10. 2018 na č.ú. 35 – 4760030227/0100, doplatek 1300 Kč na místě v den konání semináře.

V ceně je zahrnuta lahvička s esencí Araretama, kterou dostanete k užívání domů.

S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, jídlo na celý den.

Během dne hodinová  přestávka na oběd. Malé občerstvení a pití bude k dispozici.

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

17. Červen
Milé maminky, na konec prázdniny jsme si pro vás připravily hned 2 příměstské tábory ...
27. Květen
Na červen jsme pro vás připravili už některé akce naživo u nás v Karlíně. I nadále zůstáváme online...
14. Květen
Milé ženy, máme velkou radost, že můžeme otevřít lekce naživo. A které to jsou? Lekce pro děti:...
29. Duben
Krásné jaro, milé ženy :) Vypadá to, že se jaro rozhodlo definitivně zvítězit nad zimou. Dny...