Indigovými dětmi vývoj nekončí | A CENTRUM

Indigovými dětmi vývoj nekončí

6. Duben | 9:30 - 12:30

Transformačně-evoluční 3 dílný cyklus praktických workshopů nejen pro rodiče tzv. Dětí Nové Země, které se postupně rodí po roce 2008.
Děti Nové Země jsou tzv. Duhové děti, které vývojově přicházejí po známějších indigových a křišťálových dětech, o kterých se toho hodně napsalo a které se dostaly do povědomí mnoha z nás na konci minulého století.
NA DĚTI NOVÉ ZEMĚ ZATÍM PŘÍRUČKY NEJSOU!


Říká se jim perleťové, diamantové, platinové, sluneční a hvězdné děti - a jsou to budoucí učitelé nové doby, architekti nové reality, mistři nového způsobu života, poslové nových myšlenek a moudrosti, tvůrci nových řešení a správci Země, kteří jsou tu, aby změnili náš svět k lepšímu.
Možná i vy máte doma dítě Nové Země?
Jsou to mimořádně nadané a talentované děti se specifickými potřebami, které se už od mala liší svou vnitřní integritou, emocionálním, energetickým a tělesným uspořádáním, způsobem komunikace, myšlení a vnímání reality a našeho světa.
Jsou přirozeně vědomé, silné, tvořivé, laskavé, šťastné a často jakoby imunní vůči negativnímu prostředí, ve kterém žijí. Mají obrovský potenciál síly, moudrosti a vědomí a záleží jen na jejich rodičích, jejich správném vedení a okolí, jestli ho naplno rozvinou pro dobro své i nás všech.
Od svých rodičů potřebují kromě velké vnitřní síly, moudrosti a lásky i zcela nový vědomý přístup, vedení a způsob komunikace. Jejich posláním je vytvořit pro tyto děti vhodné podmínky pro jejich zdravý vývoj, vzdělání a uplatnění ve společnosti. Někteří rodiče jsou pro tuto roli přímo zrozeni, někteří se to potřebují učit, jiní jen získat podporu a pochopení stejně zaměřených rodin.

Tento 3 dílný cyklus vám dodá sílu a praktické nástroje, jak toto své poslání zvládnout a vést budoucí generaci lidstva k vývoji. Teoreticky i prakticky se dozvíte, jaké jsou děti Nové Země, jak je poznat, jak s nimi komunikovat a jak podporovat správně jejich ducha v jeho poslání.

1. díl - Poznejte Dítě Nové Země, 6. 4. 2016
Abyste se mohli sladit s jejich vývojem a potřebami, je třeba je nejdříve poznat a pochopit podstatu svého dítěte z perspektivy jeho ducha. Potřebujete také nově uchopit svou roli a poslání rodiče dítěte Nové Země a zjistit, jak pro ně můžete vytvářet optimální rodinné prostředí, sladit se s ním a najít v sobě nové zdroje a oporu.

Dozvíte se:

  • Jaké jsou jejich vlastnosti, zvláštní potřeby a odlišnosti oproti vašemu dětství.
  • Jak jim vytvořit podmínky a prostor pro jejich vývoj – praktické tipy.
  • Jak se sladit s jejich potřebami, jak jim dát, co potřebují, pro co si k vám přišli.
  • Kde v sobě máte vyšší zdroje síly a lásky, které vám pomohou naplnit svou rodičovskou roli a poslání. Vaše děti potřebují vás. Vy jste ten správný expert na jejich vedení.

Bonusová praktická část 1. workshopu: Energetické cvičení, které vám pomůže aktivovat a začít používat ve svém těle nové zdroje síly, stability, klidu a lásky potřebné pro vedení vašeho dítěte.
*****************************************
2. díl - Navažte spojení se svým dítětem, 4. 5. 2016
Praktický workshop s příklady z praxe – co se s nimi děje, jak reagovat a komunikovat s těmito nadanými dětmi, když křičí, pláčou, vzdorují, vztekají se, když jsou nemocné, unavené, vyčerpané. Řekneme si prakticky a konkrétně co dělat, jak jim ulevit, když jsou v nepohodě, jak je zklidnit, jak jim dát podporu tak, aby ji cítily, jak je podpořit v sebejistotě, sebevědomí a zdraví.
******************************************
3. díl - Vyzkoušejte si prakticky spojení se svým dítětem, 25. 5. 2016
Přiveďte své děti a společně budeme diskutovat řešení, přístup v konkrétní situaci z vašeho rodinného života. Navažete se svým dítětem přímé komunikační a energetické spojení, které posílí váš vztah, vzájemné pouto a důvěru mezi vámi.

BONUS V RÁMCI 3. SETKÁNÍ: Za příplatek je možné se individuálně podívat do horoskopu vašeho dítěte a zjistit, co je jeho jedinečnou podstatou a co od vás zvláště potřebuje. Je nutné předem do 1. 5. zaslat datum, přesný čas a místo narození vašeho dítěte a platbu za tuto doplňkovou službu cca měsíc před 3. setkáním/workshopem na kvantovka@email.cz. Mobil: 604 277 510.

Je potřeba si rezervovat a absolvovat celý cyklus, protože workshopy na sebe navazují. 1. a 2. část je možné absolvovat i s miminky nelezoucími a lezoucími, 3. část i s dětmi chodícími.


Tímto cyklem vás provede Daniela Aidan.

Lektorka, vizionářka, astro-terapeutka a autorka projektu DĚTI NOVÉ ZEMĚ. Sdílí s lidmi své poslání, zkušenosti, poznatky a informace o vývoji těchto dětí, které získala na základě vlastního výzkumu a práce s těmito nádhernými dětmi od roku 2008 po současnost. www.kvantova-astrologie.cz, www.detinovezeme.cz


Cena za celý cyklus: 1080 Kč/1620 Kč pár
Permanentka: je možné také platit permanentkou - viz níže.

Zvýhodněná cena, platná při platbě do 17. 3. 2016: 950 Kč/1420 Kč pár.

Rezervaci místa je třeba potvrdit uhrazením kurzovného předem.

​​Platbu lze provést převodem nebo v hotovosti na recepci A centra nejpozději 1 týden před zahájením kurzu.

Údaje k platbě: číslo účtu: 2300088787/2010, variabilní symbol: 16040611, specifický symbol: 324001.
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

Termín pro uhrazení kurzovného: 30. 3. 2016.

V případě, že se poté rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50%
z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.

V případě zrušení ze strany pořadatele vám budou peníze vráceny.

Objevili jste workshop až po termínu úhrady kurzovného a chtěli byste jej přesto navštívit? Přihlaste se a kontaktujte recepci A centra, rádi s Vámi individuálně domluví vše potřebné.

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

16. Listopad
Dobrý den milé ženy, do odvolání nabízíme aktivity pouze ONLINE - veškeré lekce a...
11. Listopad
Dobrý den milé ženy, do odvolání nabízíme aktivity pouze ONLINE - veškeré lekce a...
9. Listopad
Dobrý den!   Recepce v Áčku bude přítomna příští středu 11.11. od 13 do 16 hodin.  ...
23. Říjen
Krásný den,   pro pořádek přinášíme přehled, za jakými službami můžete přijít do A centra...