Zlepšení zraku přirozenou cestou

6. Červen | 15:30 - 17:30

Zlepšení zraku přirozenou cestou -metodou Meira Schneidera

Interaktivní přednáška o tom, jak uchránit dobrý zrak sobě i dětem a jak zlepšit celou řadu kvalit zraku. Jaké jsou možnosti nápravy zraku vlastními silami při nejčastějších vadách a nemocech, jak přežít práci s počítačem.

Meir Schneider cvičením založeném na metodě W. Batese překonal slepotu a přes 40 let své zkušenosti předává dále.

Interaktivní přednáška pro ty,  kdo se zajímají o zlepšení zraku vlastními silami nebo hledají metody vhodně doplňující klasické oční lékařství, pro všechny oční vady, v každém věku.

Kromě ostrosti zraku je možné si zlepšit i řadu dalších kvalit, např. prostorové vidění, vidění za tmy a za šera, adaptaci na světlo. Odstraněním napětí v obličeji lepším prokrvením očí se můžete zbavit  bolestí očí, hlavy a šíje. Naše oko však není jen kamera, ukážeme si cestu zpátky k přirozenosti a živosti dětského dívání se na svět. Na přednášce se dozvíte více o metodě, o svém zraku a odnesete si pár praktických dovedností pro každý den, např. jak si uchránit oči při intenzivní práci u počítače.
Více na www.lepsi-zrak.cz

Vede: RNDr. Hana Maslowská,
certifikovaná lektorka metody Meira Schneidera
Většinu svého profesního života se pohybovala na pomezí medicíny a matematiky, v lékařském výzkumu. Zdravotní problémy ji přivedly do Školy pro sebeléčení v San Francisku. Meirova metoda ji přesvědčila natolik, že se rozhodla věnovat se jí na plný úvazek.

Pořádá přednášky, kurzy na zlepšení zraku, jednodenní  i víkendové, pracuje individuálně s klienty, vycházky se cviky na zlepšení zraku, cvičení v malých skupinách zaměřené na relaxaci a další aktivity.Přeložila knihu Meira Schneidera Vision for Life, vyjde v květnu pod názvem Šance pro oči, deset kroků k nápravě zraku vlastními silami.

Počet účastníků: 6 - 18

Cena: 260 Kč
Permanentka: 220 Kč

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

22. Leden
Dobrý den, tato zpráva je určena především všem, kdo pracují s miminky a jejich rodiči. Porodním...
4. Leden
   A už se na vás i na vaše bříška a mimča moc těšíme :) Seznamte se se změnami, které u...
30. Listopad
                 Ještě do 8. prosince  nebo do...
7. Listopad
Milé maminky stávající i nastávající :) Máme pro vás v Áčku vytištěné dárkové poukazy! :)  ...