Výchova bez poražených – ochutnávkový seminář

21. Únor | 18:00 - 20:00

Výchova bez poražených je kurz komunikačních dovedností, kterým prošlo více než 1 milion rodičů po celém světě. Učí, jak pomocí vhodných komunikačních nástrojů vytvářet harmonické domácí prostředí a vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu.

Během dvouhodinového ochutnávkového semináře se seznámíme s myšlenkami, které tvoří základ přístupu Dr. Thomase Gordona, autora konceptu Výchovy bez poražených. Přijďte zjistit, v čem vám může tento přístup a celý kurz pomoci ve vztahu k vašim dětem a nejen k nim.

Lektorka: Bára Křížová

Picture

Vzděláním i profesí ekonomka, které se s příchodem dětí na svět otevřely nové obzory. Jsem certifikovaná lektorka aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, zajímá mne kontaktní rodičovství, sebeřízené vzdělávání a efektivní komunikace. Tréninkovým polem je mi každodenní život a situace s mými nejbližšími. Vedení kurzů pro rodiče na téma bezplenkové komunikační metody a kontaktního rodičovství i zkušenost s učením na vysoké škole mi ukázaly, jak naplňující může být předávání informací a práce s lidmi. Své lektorské aktivity jsem se proto rozhodla rozšířit i na oblast vztahů rodičů a dětí.

Z výchovných přístupů, se kterými jsem se během sedmi let aktivního zájmu seznámila, mne velmi oslovil přístup Dr. Thomase Gordona, P.E.T. - Výchova bez poražených. Zaujal mne svou propracovaností, systematičností, lidskostí a širokou použitelností. Je to přístup, který nedává univerzální “zaručené“ návody, ale učí používat efektivní komunikační nástroje, se kterými může každý rodič pracovat dle potřeb sebe a svých dětí.

Vstupné: 100 Kč

Celý kurz začíná 7. března v A centru. Kurz se bude konat každou středu 18.00 – 21.00 hodin, 7. března – 25. dubna 2018 (8 setkání). Více si přečtete zde.

www.vychovabezporazenych.cz

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

31. Prosinec
Milé ženy těhotné i rodičové s dětmi, na vaše přání měníme délku vašich oblíbených tanců. Protancuj...
20. Prosinec
Milí přátelé, 22.12. 2018 odcházíme na odpočinek. Tedy vánoční :) A vám přejeme, aby se pro vás...
1. Listopad
Od listopadu je pro vás každé pondělí od 9.00 do 12.00 hodin otevřena herna pro děti a připraveno...
15. Říjen
Milé ženy, s radostí podporujeme užitečný projekt Aperia, které připravuje aktualizovaný on-line...