Těhotenský kruh

20. Září | 16:00 - 18:00

Milé těhulky,

srdečně vás zvu do společného kruhu. Díky setkávaní se a obklopování se kruhem těhotných žen můžeme posdílet to, co se teď možná těžko chápe našemu netěhotnému okolí. Vzájemná podpora, inspirace a léčení žen v podobném ladění nám dává sílu. Setkání bude probíhat jednou za dva týdny a vždy nás bude provázet jiné téma.

 

Téma prvního kruhu: JSEM TĚHOTNÁ

Co se v nás stane, když si uvědomíme, že jsme těhotné. Příjde radost, vlna nadšení, ale zároveň mohou přijít i obavy, strachy a nespočet různých otázek. Může se nám také stát, že tomuto faktu nedáváme přílišnou pozornost a snažíme se dělat, jakoby nic. Kolik pozornosti věnujeme svému těhotenství? Co to pro nás znamená a jak se s tím sžíváme? 

Vstupujeme na novou životní cestu. Procházíme ohromnou proměnou a je jedno, jestli čekáme první, či několikáté miminko, pokaždé je to pro nás velké dobrodružství, které potřebuje naši plnou pozornost.

Program:

  • společné zahájení kruhu
  • lehká meditace na propojení se se sebou a s miminkem
  • sdílení a odpovídání na otázky spojené s tímto tématem
  • tanec 
  • vzájemná masáž šíje a hlavy
  • závěrečný rituál pro vědomý vstup do těhotenství 

Co sebou: jídlo na společné sdílení (prosím nic co by mohlo umazat koberec a hodně drobilo :) ) 

  • kámen, který máš ráda
  • porodní amulet 

Co je to porodní amulet?

V průběhu našeho kruhu budou amulety uloženy uprostřed a budou se nabíjet podpůrnou energií. Tento amulet pak můžeme mít při sobě u porodu a čerpat z něj sílu a porodu žen z kruhu. 

 

Cena: 300 Kč. 

Přihlašování na: katerinakocan@gmail.com


Vede Kateřina Kocanová

Před prvním těhotenstvím jsem se věnovala lidem v podobě masáží a osobních terapií. Stala jsem se průvodkyní osobní transformace. Miminko si ale žádalo svou pozornost a zároveň ve mně otevřelo nový směr mé kreativity. Začala jsem s mým kamarádem tvořit transformační pohádky o Astrálkovi a také jsme spolu vytvořili zápisník „Navždy vděčný”. Oba totiž vnímáme, že vděčnost je úžasným nástrojem ke spokojenosti a hojnosti. S dalšími kamarády jsme vytvořili internetovou televizi Czech Spirit, pro kterou pořádám a moderuji rozhovory a živé večery s inspirativními lidmi. Když Alexík začal být více samostatný opět jsem se pustila do intenzivní práce s lidmi, tentokrát jsem také začala pořádat rituály a semináře na téma komunikace s tělem, integrace psychospirituálních zážitků do každodenního života a ženské kruhy. Společně se svým mužem a přáteli organizujeme semináře, retreaty a jednodenní terapie s medicínou Bufo Alvarius. 

Teď jsem těhotná podruhé a jelikož miluji ženské setkávání, vzrostla ve mě touha uspořádat těhotenské kruhy. Setkávání a sdílení v období těhotenství má velkou sílu. Vždyť v tomto období jsou chvíle, kdy nám prostě rozumí jen těhotná žena a kdy se navzájem podpoříme, dodá nám to sílu a radostnou energii do někdy tak náročných chvil. 

A centrum je pro mě dokonalým průvodcem v tomto tak kouzelném období, proto je pro mě velká čest a radost to, že se budeme scházet právě tady. 

Těším se a na vás, s láskou Kateřina Kocanová 

Odkazy na weby: kocanova.wixsite.com/dotekemktransformaci www.astralek.cz  www.navzdyvdecny.cz www.czechspirit.cz 

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

2. Srpen
Krásné léto, přesunuli jsme přednášku MUDr. Elekové o očkování na 29. srpna. Těšíme se na vás v...
7. Červen
Hezké páteční ráno :)   Upravili jsme čas přihlašování - nyní se můžete přihlásit přes...
3. Červen
  Kliknutím na obrázek otevřete brožurku a můžete si ji stáhnout. Vlastním nákladem ji ...
27. Květen
Milé ženy, v týdnu 3.6 - 7.6. jsme si pro vás připravili jako dárek slevu 10% na permanentku...