Techniky HypnoPorodu® - jednodenní kurz

21. Srpen | 10:00 - 17:00

Kurz, který vám objasní celou metodu HypnoPorodu®. Naučíte se pracovat s vlastní myslí, zklidnit myšlenky, ponořit se do svého vnitřního světa a v klidu a radosti následovat porodní proces. HypnoPorod® dokáže z obyčejného porodu udělat hluboký transformační proces, který se vám stane zdrojem nevyčerpatelné vnitřní síly po zbytek života.

  

Kurz je určený pro vícerodičky, které již mají zkušenost s porodem. V tomto kurzu se věnujeme pouze okrajově objasnění porodního procesu, praktikám v porodnici a podobným tématům, která jsou pro prvorodičky velmi důležitá.

Na kurz je vhodné (nikoliv nezbytné) přijít i s partnerem. HypnoPorod® pracuje s doprovodem k porodu jako nedílnou součástí podpory ženy u porodu.

Cena kurzu zahrnuje:

  • Kompletní materiály pro nácvik technik HypnoPorodu®
  • Drobné občerstvení
  • Možnost kdykoliv v tomto těhotenství si kurz zdarma zopakovat!

 

V případě, že cokoliv zapomenete, můžete si klidně některé lekce zdarma zopakovat v následujících bězích.


Lektorka Mgr. Adéla Lančová, Certifikovaná dula ČAD, Certifikované lektorka HypnoBirthing® Insitute.

„Ženy doprovázím k porodu již od roku 2010. Ženská síla, která u porodu vždy vyvstává, je pro mě ohromně inspirující a obohacující. K HypnoPorodu® mne přivedly mé klientky, které se pomocí této metody připravovaly a pak porodily tak neuvěřitelně jemně, citlivě a krásně, že jsem si řekla, že tahle metoda fakt stojí za to.

Věřím, že ženské tělo má svou schopnost porodit dítě. Zároveň v současném hlavně „mužském“ světě vnímám to, že mnoho z nás žen neumí přestat myslet. Neumíme vypnout hlavu, jsme zvyklé stejně jako muži řešit věci hlavou… jenže to u porodu nefunguje… a právě pro ženy, které jsou hodně v hlavě, je HypnoPorod® naprosto skvělým pomocníkem. Taková žena se pomocí HypnoPorodu® prostě naučí vypnout hlavu a nechat volný prostor svému tělu, které přesně ví, co má dělat.„


Cena: 2800 Kč/pár či žena

Přihlášky: adela@porodsdulou.cz

 

Aktuality

11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...
14. Březen
Milé ženy, A centrum je od pátku 13.3. 2020 zavřeno do odvolání. Respektujeme tak opatření...