Povídej mi, jak jsem se narodil/a

25. Září | 15:30 - 17:30

Výjimečná příležitost zakoupit knížku s 10% slevou, tedy za 180 Kč, a nechat si ji podepsat od autorky.

Autogramiáda a beseda s Vlastou Jiráskovou, autorkou první české knihy pro děti o čekání a narození miminka, která oslavuje kontaktní rodičovství, normální porod a kojení. Text dokreslují poetické ilustrace Markéty Kotkové.

Přijďte si s Vlastou povídat o těhotenství, porodu, kojení a rodinném životě! Jak jste se narodili; jak jste rodili; co to je za změnu, kterou do života přináší těhotenství, rodičovství a mateřství...

Ilustrátorka Markéta Kotková pro tuto příležitost laskavě zapůjčila originály ilustrací knížky, které si můžete prohlédnout.

Řekly o knize:

„Poselství příběhu je jednoznačné. Pochybnosti nejsou přítomny. Jen pravda, že narodit se lze z lásky a s láskou.“ Eva Labusová, rodinná poradkyně
a publicistka.

„Knížka je od začátku do konce úplný klenot! Myslím, že ten krásný příběh je velkou nadějí, že holčičkám, které ho budou číst se svými rodiči, se zapíše do paměti, že takové to prostě jednou bude, takové je to normální. A chlapečkům, že je normální být takovým tatínkem…” Romana Boukalová, věnuje se rané pěstounské péči.

„Knížku jsem přečetla jedním dechem a s velkým napětím, jak to dopadne. Naštěstí to dopadlo dobře. Miminko se narodilo, nikdo ho nikam neodnesl. Jsem ráda, že vznikají knihy s takovým dobrým koncem. Dává mi to naději, že se tak bude dít i v životě. Že dobrý konec příběhu narození bude zároveň dobrým začátkem šťastného soužití mezi matkou a dítětem. Že jejich vztah se porodem naplní a dál budou moci žít z velké lásky, která se mezi nimi po porodu vytvoří.“  Marie Vnoučková, porodní asistentka.


    

Mgr. Vlasta Jirásková, matka dvou dospělých dětí, je lektorka přípravy na narození dítěte a rodičovství, certifikovaná dula ČAD a DONA, laktační poradkyně, lektorka a konzultantka kurzu pro duly ČAD. Píše články
s porodní a rodičovskou tematikou, přeložila knihy Porod s dulou, Průvodce kojením Iny May Gaskin, Orgasmický porod a stejnojmenný film. Nabízí besedy o narození dítěte pro školy. Zasloužila se o rozšíření práce dul v ČR.
www.jakjsemsenarodil.cz, www.porody.net

Cena: 150 Kč
Permanentka: 110 Kč

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

23. Únor
Dobrý den milé ženy, Prahou se valí jarní prázdniny. Hurá! A valí se i přes naše lektorky. Pro...
29. Leden
Proč v Áčku dáváte prostor lekcím pro ženy s diastázou? Je to proto, že mnoho žen má v...
28. Leden
Krásný den :)   Do 10. února si u nás můžete objednat cokoliv ze sortimentu Originální...
22. Leden
Dobrý den, tato zpráva je určena především všem, kdo pracují s miminky a jejich rodiči. Porodním...