Porodní večírek

22. Září | 18:30 - 20:30
120 min.
260 Kč/ pár 390 Kč
2 okna/ pár 3 okna

Přijďte načerpat pozitivní energii a sdílet s námi důležitá témata, která vám mohou pomoci prožít krásné těhotenství, porod i následnou péči o vaše děti.

Na co se můžete těšit:

- Projekce dokumentárního filmu americké právničky Suzanne Arms "Rodí se budoucnost" s následnou diskuzí. Ve filmu jsou prakticky vysvětleny rozdíly mezi běžně praktikovaným lékařsky vedeným porodem a přirozeným, biologickým porodem. Tento film si zejména díky jasně a jednoduše podaným informacím, získal velmi pozitivní ohlasy u rodičů, porodních asistentek, dul a lektorů předporodní přípravy. Ve filmu vystupují lékaři, porodní asistentky, duly, rodiče. Je možné vidět porod doma na porodní stoličce, v porodním bazénku, v nemocničním prostředí. Za 35 minut se divák dozví maximum důležitých informací, které dopomohou k podpoře mateřských kompetencí, i k lepšímu průběhu samotného porodu.

- Dozvíte se čerstvé informace ohledně těhotenství, porodu a šestinedělí. Můžeme konzultovat váš porodní plán, získáte doporučení pro zdravý a bezpečný porodprávní minimum na cestu do porodnice, zkušenosti z návštěv českých porodnic, zkušenosti z domácích porodů, zprostředkování pohledu na praxi v zahraničí. Praktická doporučení, jak si prosadit „svůj“ porod a poporodní péči. Zkusíme najít odpovědi i na jiné otázky, na které zrovna hledáte odpovědi.

Je to zkrátka skvělý porodní večírek, který pořádá organizace Hnutí za aktivní mateřství. Ta se již 16 let aktivně podílí na zlepšení podmínek v českých porodnicích a v přístupech k péči o těhotnou ženu.

Seminář je určen těhotným ženám a jejich partnerům, ale také všem, kteří se o toto téma zajímají, popř. se chtějí podělit o svoji zkušenost, načerpat informace, sdílet vlastní zážitky, podpořit ostatní ženy. Porodní asistentky, duly a jiný zdravotnický personál jsou také vítáni.

Vede Bc. Kateřina Juřenčáková, zkušená lektorka, matka tří dětí a zastánkyně přirozených porodů.

Přihlášky a rezervace místa:

Rezervaci místa je třeba potvrdit uhrazením kurzovného předem. Je možno platit hotově na recepci, nechat si vyznačit rezervaci v permanentce nebo převodem na účet číslo: 2300088787/2010 nejpozději 1 týden před začátkem kurzu. Variabilní symbol: 11150922. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno.
V případě, že se poté rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50 %
z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.
Termín pro uhrazení kurzovného: 11. 9. 2015

Objevili jste přednášku až po termínu úhrady zálohy a chtěli byste ji přesto navštívit? Přihlaste se a kontaktujte recepci A centra, rádi s vámi individuálně domluví vše potřebné.
 

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

7. Červen
Hezké páteční ráno :)   Upravili jsme čas přihlašování - nyní se můžete přihlásit přes...
3. Červen
  Kliknutím na obrázek otevřete brožurku a můžete si ji stáhnout. Vlastním nákladem ji ...
27. Květen
Milé ženy, v týdnu 3.6 - 7.6. jsme si pro vás připravili jako dárek slevu 10% na permanentku...
15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...