Porodní večírek

15. Říjen | 18:30 - 20:30

Skvělý porodní večírek pořádaný organizací Hnutí za aktivní mateřství, jež se již 13 let aktivně podílí na zlepšení podmínek v českých porodnicích
a v přístupech k péči o těhotnou ženu. Večírkem vás provede zkušená lektorka Kateřina Juřenčáková, matka tří dětí a zastánkyně přirozených porodů.

Seminář je určen těhotným ženám a jejich partnerům, ale také všem, kteří se o toto téma zajímají, popř. se chtějí podělit o svoji zkušenost, načerpat informace, sdílet vlastní zážitky, podpořit ostatní ženy. Porodní asistentky, duly a jiný zdravotnický personál jsou také vítáni.

Přijďte načerpat pozitivní energii a sdílet s námi důležitá témata, která vám mohou pomoci prožít krásné těhotenství, porod i následnou péči o vaše děti. Na co se můžete těšit: projekce dokumentárního filmu americké právničky Suzanne Arms Rodí se budoucnost s následnou diskuzí. Dozvíte se čerstvé informace ohledně těhotenství, porodu a šestinedělí. Nabízíme konzultace porodních plánůdoporučení pro zdravý a bezpečný porod, právní minimum na cestu do porodnice, zkušenosti z návštěv českých porodnic, zkušenosti z domácích porodů, zprostředkování pohledu na praxi v zahraničí, praktická doporučení, jak si prosadit „svůj“ porod, ale i jiné otázky, na které zrovna hledáte odpovědi.

       

Vede: Kateřina Juřenčáková
Po studiu na vysoké škole prošla prvním těhotenstvím a porodem, a tím se blíže seznámila s fungováním porodnictví u nás. Od té doby se aktivně zajímá o témata, jako jsou přirozené početí, porod a návrat k přirozenému žití. V současnosti má tři děti, dvě se narodily v porodnici a třetí doma. Ve svém profesním životě pracuje jako konzultantka lidských zdrojů, ale také lektorka kurzů komunikace, řízení času, zákaznického servisu. Je členkou H.A.M. Své zkušenosti z profesionálního i osobního života sdílí na pořádaných seminářích.

Telefon: 739 026 747, e-mail: k.jurencakova@centrum.cz

Cena: 260 Kč/390 Kč pár
Permanentka: 220 Kč/330 Kč pár
Jednotliví účastníci (pár) se musí přihlásit každý zvlášť.

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

16. Září
Dobrý den Áčkoví rodiče, jak asi víte, A centrum dlouhodobě podporuje ženy v možnosti volby péče v...
12. Září
Pěkný den :) V září povede lekce Gravidjógy lektorka Katarína Zatovičová.    ...
20. Srpen
Krásný den všem :) S radostí vám přinášíme novinky, které najdete od září v našem repertoáru. 2.9...
2. Srpen
Krásné léto, přesunuli jsme přednášku MUDr. Elekové o očkování na 29. srpna. Těšíme se na vás v...