Ostrov objevů - univerzita pro batolata (12-21 měs.) - ukázka ZDARMA

7. Říjen | 9:30 - 10:00

9.30 - 10.00 KURZY NÁMOŘNÍCI blok A pro děti ve věku 12-21 měsíců

nebo

10.15- 10.45 KURZY KORMIDELNÍCI blok A pro starší děti ve věku 22-36 měsíců.

   

Ostrov objevů - Ostrov objevů je unikátní český program pro děti, který si na základě různorodých multismyslových aktivit klade za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte.

Naše filosofie

Naše kurzy vychází z poznatků, že pro dítě je klíčový jeho rozvoj mezi narozením a šestým rokem, tzv. "windows of opportunity", a také že učení něčeho nového probíhá nejintenzivněji při zapojení všech smyslů. 

Spolu s dětmi a jejich rodiči objevujeme svět všemi smysly. Věříme, že objevování světa může představovat i velkou radost. Děti aktivně vedeme a ukazujeme jim souvislosti.

Rodiče by proto během prvních let života dítěte měli mít na paměti, že rozvíjení smyslů je stejně důležité jako vývoj tělesný nebo intelektový.

Přijďte si i Vy vyzkoušet jak správně stimulovat Vaše dítě na naši ukázkovou hodinu ZDARMA.
Kurzy Ostrova objevů jsou určeny pro děti od 1-3 let a jejich rodiče.

Každý týden se se svým děťátkem dostanete na jiný ostrov plný nového poznání a budete spolu objevovat a prožívat spousty nových multismyslových dobrodružství.

Jeden kurz obsahuje celkem 10 lekcí, které jsou tématicky rozdělené (lekce ovoce, les, zvířata...). 
 

Jednotlivé kurzy jsou pečlivě sestaveny a rozděleny podle věku dítěte, s ohledem na míru jeho vývojového stupně. V současnosti vyučujeme dvě úrovně kurzů (Námořníci 12-21 měsíců, Kormidelníci 22-36 měsíců), ve třech semestrech (tj. celkem 6 různých kurzů). 

Kurz probíhá ve skupinkách 5-10 dětí a vedou jej certifikovaní učitelé. 
Doba trvání lekce je cca 45-50 min.


Vede Kačka Beranová

 

 

Jsem maminka 3 dětí (Ondřej 15, Anna 13, Marie 5), aktivity pro předškolní děti jsou můj koníček i povolání. Už jako malá holka jsem ráda vymýšlela pro své sourozence, bratrance a pro děti z okolí mého bydliště hry a bojovky. Nadšení mě neopustilo ani v mých 18 letech. Když jsem založila turistický oddíl, který 9 let žil výlety, tábory a schůzkami.

Začínala jsem Montessori kroužkem pro rodiče s dětmi a v součastné době provozuji “KLUB BERÁNEK”, kde se dětem plně věnujeme a nabízíme jim rozmanité aktivity Montessori pedagogiky, sport, vaření, jízdu na koních, grafomotoriku, výtvarné činnosti, ale také klidně práci na počítači a hudební kroužek.

Představa, že pro všechny děti existuje jeden univerzální správný směr výchovy, se mi ale neosvědčila. Myslím si, že je třeba dětem ukázat širokou škálu možnosti, aby si do budoucna mohly (třeba podvědomě) vybrat.

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

23. Únor
Dobrý den milé ženy, Prahou se valí jarní prázdniny. Hurá! A valí se i přes naše lektorky. Pro...
29. Leden
Proč v Áčku dáváte prostor lekcím pro ženy s diastázou? Je to proto, že mnoho žen má v...
28. Leden
Krásný den :)   Do 10. února si u nás můžete objednat cokoliv ze sortimentu Originální...
22. Leden
Dobrý den, tato zpráva je určena především všem, kdo pracují s miminky a jejich rodiči. Porodním...