Niterná osobní vize

26. Leden | 10:00 - 20:00
27. Leden | 10:00 - 16:30

NITERNÁ OSOBNÍ VIZE - Cyklus tří transformačních víkendů

Není povinné absolvovat všechny víkendy.

  • 26. – 27. 1. sobota a neděle, A centrum, Vítkova 10, Praha 8 (u metra Florenc)
  • 8. – 10. 2. pátek 18 - 21 hodin, sobota a neděle, A centrum
  • 15. – 17. 3. pátek 14 – 21 hodin, sobota a neděle, náš dům v Černošicích

Kdo jsi? Jaké jsou tvé hodnoty? Kam se chceš ubírat a co po sobě zanechat? A jak to chceš žít způsobem, který tě bude každý den naplňovat radostným vzrušením i klidem?

O tom je tento kurz.

Mnoho mých klientů i přátel došlo do bodu, kdy se jejich citová zranění postupně léčí, mentální programy příjemně zklidňují a oni cítí, že nastal čas začít hledat novou cestu své profesní seberealizace. Takovou, která bude balzámem pro jejich tělo i duši a bude je každý den propojovat s lidmi, místy, myšlenkami a pocity, které milují. A jsou mezi nimi i takoví, kteří profesi měnit nechtějí, ale rádi by změnili způsob, jakým naplňují své „všední“ dny a proměnili je ve svátek či dokonce svátost. Chtějí se znovu stát hravými a vnímat kouzlo života.

A tak se po dlouhých devíti letech opět vracím k formátu intenzivního koučovacího kurzu, tentokrát obohaceného o terapeutický rozměr mého nynějšího oboru, traumatologie. Naše největší životní hodnoty totiž většinou vyplývají z našich vývojových traumat, stejně jako vnitřní překážky a rozpory, které zpomalují cestu za naším snem.

V průběhu cyklu tří prodloužených víkendů se vydáme na dobrodružnou cestu hledání našich dětských snů a oprašování kvalit tvořivosti a spontánnosti v každodenním životě. Nejmodernějšími metodami koučinku, NLP (neurolingvistického programování) a mé vlastní verze konstelací budeme tvořit a zdokonalovat svou životní vizi a hledat konkrétní zdroje a kroky (na časové ose) k jejímu uskutečnění. Zároveň identifikujeme vnější i vnitřní překážky (strach z opuštění i zahlcení, z úspěchu i neúspěchu, fixace na jednu osobu, strach vyniknout, strach z konfliktů, nevíra v sebe, perfekcionismus...) a zaměříme se na jejich překonání v příslušné terapeutické hloubce.

Proces se bude rozvíjet postupně a intenzivně pracovat budete i v mezidobí mezi víkendy, podle situace samostatně, ve dvojicích nebo ve skupince. Už v průběhu kurzu byste měli začít realizovat akční kroky - ať už budou směřovat k nové profesi, podnikání, propojení vašich milovaných aktivit s rodinou, k umělecké činnosti nebo jeji prezentaci na veřejnosti, nebo budete "jen" měnit Váš každodenní způsob bytí tak, aby byl smysluplný, nápaditý a hravý.


Organizace dne:

  • Pátky: rozdílné časy, viz výše
  • Soboty: 10 - 20 hodin
  • Neděle: 10 - 16:30 hodin

​Přespat je možné ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za příplatek 200 Kč/noc přímo v A centru i v Černošicích. V A centru jsou pro první zájemce 4 matrace, v Černošicích 5. K dispozici je i velké množství flaušových dek.

V A centru je malá lednička, dvouplotýnkový vařič, nádobí, jen hrnce nemají. V okolí je mnoho restaurací. V Černošicích máme dvě plně vybavené kuchyně a v okolí obchody, kavárnu a restaurace.


Cena za jednotlivé workshopy chronologicky:

1. workshop: 3200 Kč

2. workshop: 3800 Kč

3. workshop: 4000 Kč

Workshopy se platí jednotlivě a není povinné absolvovat všechny.

Dotazy a rezervace poprosím na ivetahavlova@seznam.cz. Těšíme se na Vás s kolegou Kájou. 


Lektorka Iveta Havlová

Svůj profesní život jsem začala jako právnička. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v advokátní kanceláři a pak deset let jako ředitelka sekce etického lobbyingu Americké obchodní komory. Toto období jsem pak završila ve společnosti Youstice, jako ředitelka strategických partnerství pro Evropu a Ameriku.

Už v Americké obchodní komoře jsem však začala působit i jako koučka a lektorka. Protože jsem byla vždy umělecky založená, zamířila jsem nejdříve do oblasti odblokování kreativity a kreativního myšlení. Následoval životní a business koučink a nakonec i terapie. Teprve po pochopení hlubších vrstev naší psychiky a skrytého působení traumatických zkušeností z dětství a dospívání jsem byla schopna vyvinout metody, které skutečně řeší potíže mých klientů, ať už doma, v práci nebo jinde.

​Absolvovala jsem výcviky The Art and Science of Coaching (Erickson College), Týmový koučink (KC Praha), Hluboké psaní (Ph.D. Eric Maisel, USA), Trénink koučů kreativity (US Association of Creativity Coaching), Neurolingvistické programování a hypnóza podle Ericksona (Bhagat Zeilhofer), Regresní Terapie (Klára Hanzalová), Výcvik v hlubinných dechových technikách (Bhagat Zeilhofer), EFT (Jana Svobodová). A prošla jsem i mnoha kratšími kurzy, z nichž mne nejvíce oslovila bioenergetika a Reichova typologie.

​Největším dobrodružstvím pro mne i mé klienty jsou tříměsíční kurzy, které vedu a ve kterých pracujeme na všech úrovních existence - tělesné, emoční, mentální, duševní, vztahové, i v širším měřítku životního úkolu a spoluodpovědnosti za své okolí a svět. Na vývoji účastníků kurzů také vidím, jak intenzivní několikaměsíční práce a podpora skupiny přátel dokáže úplně změnit vnímání sebe sama, prožívání vztahů, profese.

Mé články najdete na FB profilu, kam přispívám několikrát týdně, a mám také pravidelnou rubriku v časopisu Regenerace.

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...
14. Březen
Milé ženy, A centrum je od pátku 13.3. 2020 zavřeno do odvolání. Respektujeme tak opatření...