Kurz uzdravení, cyklus pro ženy a muže I.

21. Červen | 16:00 - 17:00

Uzdraveni... jsou ti, kteří vylovili ze dna své duše vše těžké a ošklivé a na hladině nechali světlo, aby to vše přeměnilo na lehké a krásné.

A protože to nedokážeme sami, ať už kvůli nedostatku znalostí, schopností, zkušeností, klidu, času, soukromí nebo osobní disciplíny, sejděme se a nechme si pomoci. Často trpíme pod zátěží, kterou na nás klade práce, péče o děti a domácnost, partner/ka, rodiče, smutné zážitky z dětství či nedávné minulosti. Trápí nás chronické zdravotní potíže, se kterými nám lékaři nedokážou pomoci vůbec nebo jen operacemi a chemickými léky. 
Pojďme se proto zaměřit na naše nemoci, naše pocity a zranění, na naše orgány, a uzdravme je. Nejsem lékař ani psycholog, má těžce nemocná maminka mě však kdysi přivedla k pomoci nemocným předáváním energie tam, kde je to v těle potřeba, a také duševní uzdravující činností, která osvobozuje od zátěže způsobující nemoci, a léčí.
 
Ve skupině je síla a podpora, kterou potřebujeme, proto jsou kurzy uzdravení tak efektivní. Nikdo přitom není nucen odhalovat nahlas své soukromí a konkrétní zdravotní potíže. Nutná je jen ochota ponořit se do sebe, přemýšlet a duševně pracovat. 
 
V kurzech budeme:
 
* rozehřívat své tělo léčivou energií pomocí řízené meditace
* lovit konkrétní bolesti své duše
* tyto bolesti uzdravovat
* léčit strach a zášť, které stojí za mnohými zdravotními potížemi
* shazovat ze sebe tíhu konkrétních těžkých událostí v našem životě
* odpouštět konkrétním lidem, kteří nás zranili
* naučíme se vážit si sebe přesně takových, jací jsme

Pokud máte chronické potíže, dlouhodobou nemoc, cítíte, že trpí Vaše zdraví, ať už mentální či fyzické, nebo jen chcete svůj život odlehčit od své individuální fyzické a psychické zátěže, mnohé z toho ze sebe v kurzu shodíte a vyjdete z něj lehčí, silnější a zdravější tělem i duší, navíc s pocitem, že se dokážete postarat o své tělo i duši i v těžkých situacích, kdy nám vznikají bolestivá zranění, a že se můžete cítit dobře právě takoví, jací jste - doma, v práci, i v kontaktu s lidmi, kteří nám nejsou zrovna příjemní.

Co se v kurzu naučíte, můžete potom praktikovat i sami doma. 

Zváni jsou mladí i starší lidé.


  • V kurzu určeném jen pro ženy (úterý 8.30-9.30, začínáme 15.5.) se speciálně zaměříme se na uzdravení ženských orgánů a zdravotních potíží týkajících se specificky ženského těla a ženské duše, jsou vhodné v těhotenství, v/po menopauze, a dále pro ženy trpící např. bolestivou menstruací, neplodností, nemocemi prsů, apod. a ty, které potřebují podpořit a uzdravit své ženské fyzické a psychické sebevědomí nebo byly zraněny jako matky, manželky a dcery. Nezapomeneme se věnovat uzdravení vztahů s partnerem, rodiči a dětmi, jejichž zatížení bývá příčinou některých ženských nemocí.
  • Pokud chcete projít všechny fyzické oblasti  a věnovat se celkovému uzdravení těla i duše, doporučuji kurz pro muže a ženy (pátek 15.15-16.15, začínáme 11.5.). V kurzech pro muže a ženy se věnujeme jednotlivým tělesným a odpovídajícím duchovním oblastem, při hojení svých ran nezapomeneme také na partnerské vztahy, proto je kurz vhodný pro páry i jednotlivce, kteří utrpěli ve vztahu zranění, nebo jen chtějí svůj partnerský vztah odlehčit od emocionálního zatížení.

Těším se na všechny, kteří se vydávají na cestu za uzdravením!                                                                                                            Diana Průšová


Termíny:
  • Kurz I. 16-17 hodin, kurz II. 17-18 hodin, data 17.5., 24.5., 31.5., 7.6., 21.6.

Cena kurzu je 1800 Kč/5 lekcí.

Přihlášky přes tento odkaz, nebo emailem na KurzyUzdraveni@outlook.com.

Prosím rezervujte si místo v kurzu vyplněním přihlášky v následujícím formuláři a zaplacením kurzovného na účet č. 670100-2203487823/6210. Poté obdržíte emailem potvrzení o rezervaci. Storno a vrácení kurzovného není možné.​


Lektorka Ing. Diana Průšová
Proč a kdo
 
Proč kurzy uzdravení? Má maminka onemocněla kdysi rakovinou mozku a lékaři mi bez obalu sdělili, že s její diagnózou lze žít vzhledem k nemožnosti operace nejvýš tři roky, když bude mít štěstí, možná také však jen půl roku.
Má maminka však byla sportovkyně a v životě se nikdy neobávala neortodoxních přístupů a nových myšlenek, takže po ukončení nutné klasicky ordinované léčby se začala léčit duchovně. Několik let lékaři při kontrolách zjišťovali jen mírné stadium nemoci, která se nezhoršovala, a stále jsem byla upozorňována, že se nemoc velmi brzo nutně zhorší do konečného stadia. Časem jsme také přišly na to, že léčivým dotekem mých rukou lze zastavit přicházející epileptický záchvat a další potíže. Přesně po osmi letech od diagnózy šla maminka na pravidelnou kontrolu a lékař zjistil, že je zcela bez nálezu. Váhal, co napsat do zprávy, protože se s něčím podobným nesetkal. Ptal se maminky, co se sebou udělala, jak se vyléčila, a ona mu s váháním řekla, jak to bylo. Lékař pak napsal přesně tuto formulaci "momentálně vyléčena nemedicínským způsobem, kontroly jen při obtížích". Byl to vítězný a krásný okamžik, který nikdy nezapomenu. Maminka mohla přestat brát léky, které jí ničily zdraví a měly neblahý vliv na psychiku. Prosila jsem ji, aby odpustila tomu, kdo jí v životě nejvíc ublížil, protože jsem cítila, že jí myšlenky na dotyčného člověka stále užírají, děsí, že se s minulostí nevyrovnala, a že jí to stále ubírá mnoho sil. Cítila jsem, že myšlenky na něj ji strašně tíží a přála jsem si, aby mi maminku už žádná nemoc nevzala. A ona to odmítla, vždycky znovu a znovu. Měla k tomu člověku nezměrný odpor. Nedokázala jsem ji obměkčit a přesvědčit. Připadalo mi, že nemoc jí způsobily právě tyto myšlenky a zatížení plynoucí ze vztahu s tímto člověkem. Návštěvy klasického psychologa neměly kýžený efekt, stále na to byla sama. Kéž by byla bývala měla možnost přijít do kurzu, skupiny lidí, se kterými by společně, při vzájemné podpoře a síle skupiny, mohla pracovat s emocemi a uzdravit si je, bez obav z odsouzení a ztráty soukromí, když sama to nemohla dokázat. 14 let po začáteční diagnóze se jí vrátila nemoc v takové síle, kterou už nebylo možné efektivně porazit. Jsem přesvědčena, že uzdravení souvisejících emocí je nezbytnou podmínkou k uzdravení těla. Pokud ji nesplníme, nemoc se zhorší nebo vrátí. A že maminka mohla žít, kdyby bývala využila druhé šance, které se jí dostalo, a své emoce dokázala uzdravit. Tak proto.
Já jsem mezitím vystudovala vysokou školu, pak jsem na několika vysokých školách vyučovala, také jsem jezdila na zahraniční mise do arabských zemí, pracovala jsem pro Evropskou komisi a Mezinárodní organizaci práce, dále v České televizi, kde mi kromě zahraniční politiky vyjimečně povolili věnovat se farmaceutickému průmyslu, na kterém shledávám spoustu nešvarů. Už mi skončilo období, kdy mě mé děti nutně potřebovaly doma, a tak se s potěšením věnuji tomu, co dává smysl a naději.

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...
11. Duben
Můžete se s ním potkat na večerních seminářích, osobních konzultacích nebo celodenním workshopu....
31. Březen
Hnutí za aktivní mateřství každoročně pořádá v Praze Festival o těhotenství, porodu a...
20. Březen
Milé ženy,   dnes je 20. března, první jarní den letošního roku a my ho chceme s vámi oslavit...